FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Mavs,  07-02-2021 09:45 1  93

Kaut kur netā lasīts ... :)

No rīta dzerot tēju un piekožot lašmaizītes, netā uzdūros šim :

xxxxxxxx 2021-02-07 08:54 i vaaŠe. nasraat.

es pabeidzu gulfstriimam spaarnus suukaat. palicis tikai benziinu piesuukaat un tad es buushu akal kaa pirdienC stringos un celjoshu celjishu celjoshu! un visu pieceljoti garaas diarejaas, blogaa, fotoblogaa, mordoblogaa, traukublogaa, ogoblogaa, VISUR.

un pameegjiniet nemiileet kunjas manu diareju!

saprataat, ja?

xxxxxxxx : 2021-02-07 09:16 manam kolumbam nau nekaaC mazkraaniŅČ! normaals cukurteetuka kraanC. nu, vecs, tak tas jau siikums! maz kas dziivee mutyee jaabaazh Čerez ŅihaČu! beernu dienu zivu llja vien ko veerta!

a te - celijs gulftriims! un ar cukurteetuku, arj kuru man sapas dziivesveiC un intereses!

ko nepasuukaat taadam? zinu vismaz par ko!

yyyyyyyyy : slikta zinja ir ta, ka šizofrenija nav arstejama, vel sliktaka zinja ir ta, ka arstejamais to neatziist un pie arsta negriežas

=========================

Autoram yyyyyyy piekrītu par visiem 100 % :)

P.S. Visi iesaistītie personāži ir izdomāti, ja kāds te sasakata līdzības ar sevi, tad tā ir tikai viņa paša problēma :)

30 gadi OHOjā ... Izskatās, ka man būs noveicies :)
citi ieraksti Mavs d-grāmatā
Komentāri
cherry88: slima suņa murgi
#1
2021-02-07 21:13
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko darīt ar nežēlīgiem bērniem? (33)
Interesē jūsu viedoklis un padomu arī vēlētos saņemt... Stāsts tāds: mūsu sētā ir kaķi, gan lieli gan mazie, taču nav ...
Putns (korella), dzīvojot viens, izdēj olu. Kā tas ... (4)
Pirms pusotra gada nopirku korellu. Nedz saimniece, nedz paši varējām noteikt dzimumu. Nekas neliecināja par labu ...
Beinarta klīnika . (9)
Mums saslima kaķis,nakts,bez izvēles ,lai glābtu,palīdzīdzību meklējām šai klīnikā.Super 1. palīdzība,sapratne un arī ...
Lapsa...Biķernieku mežā? (16)
Jau kuro gadu skrienu krosiņu pa Biķernieku mežu, bet nekad neesmu sastapusi nevienu dzīvnieku...bet šodien netālu no ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅