![]() | |||
|
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
988: Smags gan darbs pie kompja, neruna. Man sava laika 80jos i kompja nebija. Labi, novuss bija mode. Visadas (starp) nozaru sacensibas. Uz darbu gaju, ka uz treninu😄
Jasecina, autors savulaik baudija lielu piekrisanu Daila dzimuma puku audzetaju vidu. Bija no ka izveleties, cik noverots, simpatiskas damas 😁 #2 2020-12-07 18:15 JurisK: Pirmkārt jau kuģis nebija uz līnijas, katru reizi cita osta. Otrkārt - saziņa tik ar vēstulēm ārzemju radiem. Ārzemēs pazvanīt un norunāt tikšanos vispār neiespējamā misija, jo krastā laida tikai grupās pa divi-trīs. Vispār risks pārāk augsts!
#6 2020-12-08 17:54 dodekaedrs_: Smieklīgi, taču dzirdot vārdu sīpoli, manī rodas vēlme dungot kaut ko no Brauna repertuāra.
#4 2020-12-08 01:07 edding: Dīvaini, ka nav jūsmu, apbrīnas, senaizmirstu niku reanimēšanas, apgalvojumu, ka es gan tā nevarētu.
Žēl, ka es neesmu literatūrkritiķe, nevaru recenzēt. Bet vēl nav vakars, cerēsim. #5 2020-12-08 09:20 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Darbs no 9-16-reaali? (11)
Sveiki, tiešām jūtos apjukusi, mani dvīņi no septembra sāk skolasgaitas 1jā klasītē, respektīvi pus9 man viņus ...
Par kādu algu būtu gatavi strādāt laukos? (36)
Tur, kā zināms, darba roku pietrūkst vienmēr, neskatoties uz augošo bezdarba (bezdarbnieku) līmeni.
Darbs uz naftas platformas...iespejas stradat (8)
Vai kaadam ir informacija par darbu uz naftas platformam,Pieredze utt
Algas zemākā robeža finanšu sfērā? (58)
Līdz kādam ciparam (runājot par algu) cilvēki ir gatavi samazināt savas prasības? Vai šajos bezdarba laikos 350,-Ls ir ... | ||||||||