![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
hiacintee: oi, kā spiež!!!! Un galvenais, pacietību. Jāgaida, kamēr pats gribēs ko darīt...
#3 2020-08-11 10:03 Damodara: Labāk klēpi, jo tas sievietes dzīvē, ja ir bērniņi ir jaukākais laiks, kurš pilns mīļuma,mazās rociņas ap kaklu,nest bērniņu pičpaunā.
#4 2020-08-11 17:24 eLfrida: Arī, savā 2020-08-11 02:53 kometā, pilnīgi un galīgi nepiekrītu!
Mazi bērni sēž klēpī, bet lieli sēž Sirdī! #6 2020-08-11 22:43 Anna65: Katram sava pieredze. Protams labāk ka sēž, bet tie lielie....... nu spiež bez gala. Tāda mana pieredze.
#7 2020-08-12 20:11
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko ieteiktu dāvināt bērnam kristībās (21)
Varbūt ir kāda laba, oriģināla ideja, bez karotītēm, krustiņiem un auskariem.
Kipperi (pieauguši bērni, kuri dzīvo kopā ar vecākiem) (19)
...20, 30, arī 40 un pat vecākas, savu vecāku atvases, kuras dzīvo kopā ar senčiem, turklāt uz viņu rēķina. Kippers- ...
Bērnu smieklīgie (vai gudrie) teicieni (18)
Māmiņas ne tikai izaudzina bērnus, bet paspēj pierakstīt mūsu asprātīgos, naivos, gudros, smieklīgos domu graudus. ... | ||||||||