FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 fargo,  06-08-2020 13:32  45

to anydo

man ļoti patīk jūsu vietnes ideja. ir daudz amatnieku, kam vajag darbus. un ir vēl vairāk cilvēku, kam ir visdažādākās problēmas. jūs taisat biznesu un tas ir labi. ja cilvēki kaut ko dara lietu labā. bet!

ja jūs gribat reklamēties, piemēram, te, vajadzētu parunāt ar vietnes īpašniekiem. izveidot labus vizuālos materiālus un darīt to tādā veidā, ka jūs nevis spamojat, bet iesaistat vēl vairāk cilvēku. šī portāla īpašniekiem būs savs labums, jums būs, cilvēkiem, kas dara darbu būs, būs labums tiem, kam vajag palīdzību.

līst nevis pa logu iekšā, nevis pa sētas durvīm, bet darīt labi un pareizi. jo citādi jūs banos kā raibus, blusainus suņus. jums labāk paliks no tā, ka bloklistos tiksiet pievienoti kā spameri?

ideja ir ļoti laba un lai sanāk, ja viss ir godīgi. bet spamot nevajag.

john anderson
citi ieraksti fargo d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur nopirkt kravas ratiņus? (6)
Kur nopirkt ratiņus nelielu kravu pārvadāšanai (domāti ratiņi ar 4 riteņiem un saliekamu rokturi)?
Santehniķis Rīgā (11)
Vai kāds var ieteikt profesionālu santehniķi Rīgā par normālu samaksu?
Radiatoru ķibele (7)
Īsti nesaprotu vai radiatori aizauguši vai kāds cits iemesls, kāds gudrāks varbūt var apgaismot, bet problēma ir ...
Čuguna radiatori (5)
Kur Rīgā var iegādāties apkures čuguna radiatorus?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅