FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 fargo,  16-07-2020 11:50  16

time

hans zimmer

es mazliet parunāšu, ok?

tā ir ļoti laba mūzika.

par citu.

lai sāktu saprast, kas notiek. ar mums. un vispār. ir jānovēro. jāklausas. un arī jāskatas. lūk. nu un tas dod ainu, priekštatu. un tas nav labs, ja vien acis un ausis ir vaļā. bet arī ne ļoti slikts. ir tik daudz laba, kā vērc ir te būt. un... nav labi. kad tavs bērns nāk pasaulē, tad ir prieks. liels, liels. bet tad tu domā pie sevis - vēl viens cilvēks, kas būs spiests visai muiņai cauri iet. vai ir vērts? un prāts mēģina saprast un atcerēties.

lūk atbilde - ir. ir tā vērts. dzīvība ir sevis vērta.

mūzika sacrifice
citi ieraksti fargo d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Mīļākā bērnības dziesma :) (67)
Un tagad jautājums visiem klātesošajiem: kāda ir jūsu bērnības (līdz 10 gadiem) mīļākā dziesma?
Kā atrast filmu "Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma ... (11)
Pasakiet ,lūdzu,kas zin-kā atrast un noskatīties dokumentālo filmu Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi. ...
Lūdzu paļīdziet atrast dziesmas nosaukumu. (13)
Dziesma,ja es nekļūdos nāk no 90jiem.Instrumentāls gabals.Dziesmā tiek izmantota(sintezēta) bansuri.Nu ja parizi ...
Kā Jums patīk Ivara Zviedra dokumentālās filmas? (6)
Esmu redzējusi - "Bēgums" un "Dokumentālists".Un pēc katras filmas iznāca arī paklausīties režisora teiktajā.Vienmēr ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅