FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 pon4iks,  11-07-2020 21:46 9  105
Nevaru nerakstīt

Nevaru nerakstīt

Tātad apskatījuši eXtra servisu cenas Jūs padomājat: "Arprāc, cik dārgi! "

Un izvēlaties iekarot Dienasgrāmatas.

Kā jau jebkurā bīstamā vietā iesaku ievērot drošības noteikumus. Tādus te ne reizi ir aprakstījuši citi autori. Bet atgādināšu vēlreiz: stipri nervi, humors, vērība, smaids pa visu ģīmi, turot roku uz piparu gāzes baloniņa rokassomiņā vai kabatā.

Rezultātā top Jūsu auKstā māksla, ieguldītais laiks 2h. Ja Jums ir prieks par labi pavadītu laiku, tad viss labi. Ja mērķis bija pievērst uzmanību, gadīties var visādi. Atcerieties tās darba intervijas.

Šeit vajadzēja būt garam izvērstam rakstam par Diensgrāmatu populārākajiem personāžiem, bet tas nākamajā sērijā...

P.S. Ja Jums skolā mācīja matemātiku, tad Jūs drošvien saprotiet, ka 2h Jūsu laika maksā dārgāk nekā VIP pa 3.50. Iepriekšējā rakstā aprakstītās uzmanības pievēršanas metodes ir vērts pielietot tikai, ja Jums patīk process: pētīt anketas, rakstīt Dienasgrāmatā, strīdēties Pieredzes apmaiņā. Bezmaksas ir tikai siers peļu slazdā, un pat tas ir tikai 2.pelītei.

Nevaru nerakstīt
Piereģistrējos oho. Ko tālāk?
Komentāri
VECA_PIEPE: :DDD
#1
2020-07-11 22:39
AbrEgle: Vēl varētu rekomendēt izvairīties rakstīt latviski vai kādā citā saprotamā valodā. Vienmēr labāk izveidot savu, tā var iekarot lielākas auditorijas uzmanību.
#2
2020-07-11 22:54
pon4iks: Paldies par ieteikumu, šobrīd cenšos apgūt zulu cilts dialektu.
#4
2020-07-12 00:04
Dzeja: cik kur jāaizmaksā, lai noņemtu porču piejai PA
D:)
#3
2020-07-11 23:46
pon4iks: Diemžēl nāksies izciest sodu ar smaidu. Pēc tam vēlams iepazīties ar šīs sadaļas noteikumiem: https://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze_descr un turpmāk tos ievērot.
#5
2020-07-12 00:07
janisb: Pilnīgi bezjēdzīga tā "VIP" padarīšana, ja tur jau būtu visas sadalītas pārbaudītās kategorijās "dam" "ņe dam" "dam, no ņe vam" tad būtu jēga tērēties...
#6
2020-07-12 01:53
Dzeja: vīra varbūt man arī nav, toties ir savs grāmatvedis & jurists. Cool:) nav jau nekas pretim arī iegādāties VIP, bet būtu stulbi, ja tik un tā nebūtu PA, bet fk profialm sāktu rakstīt reāli džeki DDD
#7
2020-07-12 07:50
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Krāsas maiņa uz radiatoriem (13)
Kā noņemt krāsu no metāla? Smilšpapīrs Nr 100? Varbūt kaut kāds "vaitspirts"?
Vai ir grūti nomanīt padomju laika podu? (17)
Tā nu ir sanācis, ka mans pods ir sācis dumpoties un acīmredzot ir nepieciešama nopietna tīrīšana. Bet tas vēl ir no ...
Tapešu līmēšanas cena (5)
Cik apmēram maksātu darbs- izlīmēt tapetes vienā istabā (augstie griesti, platība apm 20m2) un notīrīt un nokrāsot ...
Skudras mājā (14)
Manā mājā ir ieviesušās skudras. Un nevis faraonskudras, bet melnās (tās, kas parasti pa dārzu dzīvojas). Nav ne ...
Gleznu rāmja mākslīga lakas vecināšanas imitācija. (2)
Varbūt ir pieredze,kādu laku (vai lakas sastāvu) uzklājot uz koka pamatnes (sekli kogriezumi),var iegūt galarezultātā : ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅