![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jurij__1962: skaidroju īpaši "apdavinātāiem" šeit - šie cilvēki bildē - mēdiķi kuri ārstē Covid 19 slimniekus, vinas sejas redzamas aizsarglīdzēkļu īlgstošas izmantošanas pēdas. Pēc dažu "ekzemplāru" uzskata Covid 19 - globāla afēra, mifs, nekāda virusa neesot, un šie cilvēki varēja iztikt bez maskām un saglabāt sejas. Tikai es ticu ka tādā gadījumā, kaut vinas sejas izskatītos labāk , daudzie no viniem jau diemžēl gulētu zarkās.
#1 2020-04-20 22:22 Jurij__1962: jā, un šitais mans ieraksts bija kā atbilde uz Susurlacis sarkastisku ierakstu : "Radības koronis, oi.. radības kronis!"
#2 2020-04-21 21:29 Damodara: Visu cieņu šiem varonīgajiem cilvēkiem!!! Ņizkij poklon!
Kādas fiziskas mokas cieš šie cilvēki,riskē ar savu veselību glābjot citu cilvēku dzīvības. Veselību un izturību visiem šīs profesijas pārstāvjiem. #3 2020-04-22 00:47 Jurij__1962: es arī esmu viņiem pateicīgs un ticu ka tā nebija klounāde un maskarāde kā mūsu OHO covidioti uzskata
#4 2020-04-22 17:16 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Redzes uzlabošana (12)
Kā lai uzlabo redzi bez brileem vai lēcām. .. es domāju ar kādām zaalem vai acu pilieniem?
Kas notiks ja dzeršu neilgi pēc kodēšanas? (19)
Slikts garastāvoklis, dzīves apnikums, viss kaitina.
pirmais sex (23)
vēlējos pajautāt, bet nopietni...vai nodarbojoties pirmo reizi ar sex var palikt stāvoklī?ja nu tas noticis- cik dienu ...
Muguras operācija! (15)
Ir te kāds kam mugurkaulam laminektomija veikta un fiksācija ar skrūvēm un stieņiem? Kā jutās pirms un kā ir pēc ...
Bērnu autiņi (pamperi) (20)
Tiek teikts, ka parastie autiņi kairinot bērnam ādu, nu... un vispar esot kaut kādi ne - labi. Tagad jautājums> "labie" ... | ||||||||