FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jurij__1962,  12-04-2020 13:46 2  41

Ah, Jepifanija, Jepifanija ....

Likvidacija bezgramotnosti "Pieredzes apmaiņā"

"Krāsojam un rādam viens otram savas olas... Vai nav gan viens rakaris tas mūsu vadonis, pārspējis visus iepriekšējos, bet lai vai arī kā - tautu sasmīdinājis gan ar tik nevainīgu uzrunu Lieldienām!
Kā jūs esat to uztvēruši? Ar humoru vai tomēr tas jums ir nepieņemami? Epifanija"

Igādājoties jebkuru lietu, tā paliek par manu, tavu, viņa, vinas, mūsu, jūsu, viņu - tas ir, par savu katra nu mums. Kariņš neteica mums rādīt to, ko jūs padomājat! Lieldienās, kristiešiem ir tradicija nokrāsot vistas olas, tas esot Kristus atdzimšanas simbols. Savas - nozīmē pirktas veikalā, vai citādi iegādātas (var būt piemēram , no savas vistas kuta), nokrāsotas VISTAS olas.

feldei nesanāk, kas ir "nekas" ? Himna, leitmotifs OHO morderātora ?
citi ieraksti Jurij__1962 d-grāmatā
Komentāri
jozolsen: šaubos vai tiem tuksneša, Arābijas pussalā, ebreju aitu ganiem, namdariem bija vistas tādos vairumos, kur nu vēl olas
#1
2020-04-12 14:16
jozolsen: P.s. Vistas jābaro ar graudiem, kuri jāizaudzē. Tiem laikiem liela izsķērdība, tikai bagātie to atļavās, jo graudus apstrādāja un ēda uzreiz paši.
#2
2020-04-12 14:22
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zoohotel.lv atsauksmes (1)
Intresē atsauksmes par dzīvnieku viesnīcu zoohotel.lv
Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu ... (19)
Pie manas maajas kakjus cītīgi baro kādi 3 cilvēki, nevienam nekādu īpašu pretenziju nav. Bet te es dzirdu, ka citas ...
Divi pretēja dzimuma kaķi (abi sterilizēti) vienā mājā ... (1)
Sākumā mājā bija kaķenīte. Pēc dažiem mēnešiem mājā ienāca runčuks - abi viena vecuma. Abi bija draudzīgi, kopā gulēja, ...
Vai sievietei ap 45 Rīgā pieklājas staigāt ar kranci no ... (57)
Interesē cilvēku domas. Kranči vairāk asociējas ar laukiem un bomžiem, ne? Vai arī kādam maznodrošinātam vīrietim vai ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅