![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jurij__1962: Dievs nožēlojās ar to ka viss iet pie vasaras, jā TAS košmars sāktos novembrī, te jau būtu 10 000 līķi un tie nebutu ne no kāda HIV
#1 2020-03-27 23:36 neiet: Kas darās? Tas, ko es jau sen teicu. Pie moderēšanas pielikti nejēgas. It sevišķi pēdējā laikā. Agrāk kad lika banu, konkrēti nocitēja 2-3 piemērus, par ko. Tagad neko nevajag. SPAMā izbanoja mani, kaut es nelamājos, neapsaukājos. Cerēja, ka nu tik būs. Nesanāca. Beigās pat pūķim nācās pāris galvas nocirst, jo agresija sita neredzēti augstu vilni. Sēž kūdītāj grupā pāris vecas plekstes un ņirdz, kaut pašas ne uz ko pozitīvu nav spējīgas. Publika lasa, bet izteikties baidās, jo zina, ka tūlīt sāksies kaut kādu papildniku meklēšana, baumu izplatīšana. Tā tas OHO paliek arvien blāvāks. Bet tas labi, beidzot pildīs savu īsto funkciju-iepazīšanos.
#2 2020-03-28 10:28 Jurij__1962: viņi te saimnieki, dara ko grib - nepieverš uzmanību un dari savējo !
#6 2020-03-28 17:09 Damodara: Izskatās, ka modetatori paši ir iejutušies vienas otras lomā, jo tā persona raksta murgus, rupjības, katru ierakstu aplej ar darvu un neviens viņu nebano. A pats galvenais, tu pie šās personas ´´gara ´´darbam netiec klāt.
#3 2020-03-28 12:36 Vilksatkal: Ne tikai šeit tie pidari - moderatori ir debīli un ar pirkstu taisīti , bet citos portālos arī, kā piem. facbukā un traukos el vē ! Jobanniji aborta atliekas !
#4 2020-03-28 12:51
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Dienas stacionārs. (15)
Kardioloģijas slimniekam,vajadzīga komleksa sirds pārbaude.Vai ir personīga pieredze ar dienas stacionāriem un ko varat ...
Kā cīnīties ar miega badu? (22)
Kā cīnīties ar miega badu? / guļu vismaz 7, 8 h naktī, bet izgulēties nespēju pat, ja sestdienās noguļu līdz 15 /
Smiltsērkšķu eļļa, kadam nolukam? (4)
Smilkserksku ella dzersanai pa tejkarotitei no titiem tuksa dusa, vai arste kunga skabes nodaritajiem postijumiem ...
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes"! (5)
Iesakiet labu zobārstu poliklīnikā "Šarlotes" (Rīgas 1.slimnīca)! (Bet var noderēt arī anti-reklāma). | ||||||||