FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 fargo,  26-02-2020 10:58 27  57

par rumu

Rum Rations In The Navy: Grog, labs kanāls.

sapirkšu šodien pārtiku un vēl šo to vairākiem mēnešiem pieciem cilvēkiem. tad jau manīs, kas notiks ar to vīrusu.

par lietām COVID-19
Komentāri
PaisumsBegumsdzēsts 2020-02-26 12:05
fargo: škic!
#2
2020-02-26 12:05
PaisumsBegumsdzēsts 2020-02-26 13:15
Tessa: ko tu ta vinju? izskatas, normals pasažieris.
#4
2020-02-26 14:32
fargo: varbūt arī normāls, da uzvesties nemāk.
#5
2020-02-26 14:46
Vilksatkal: Tad jau vajag arī kādu stroķi , lai kāds neienāk un neatņem ! :D
#6
2020-02-26 17:32
justme33: Glvenais labi daudz kiploku un viskija.... dzirdeju ka spekis ar der labaka valuta krievu laikos... ta yeikt kara laika....
Saaku apdomat vai nepapildinat savus kraajumus
#7
2020-02-26 18:28
Pārējos 20 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zivju konservi (24)
Esat tak pirkushi vai ne?.jums nav noriebusies taa izveele?veikalaa. Es domaaju nevis blekjs karbas bet tos kuri ...
Kā pareizi pasterizēt ābolu sulu, lai saglabātu vitamīnus? (5)
Lai iekonservētu sulu un tā nebojātos, to parasti uzvāra, salej burkās/pudelēs un aizvāko. Līdz šim tā arī parasti ...
Kā gatavot svaigas karūsas? (6)
Svaigas zivis (karūsas laikam). Kā sagatavot, kā labāk notīrīt, kādas ēšanas receptes? Vēlams ceptā veidā mājas ...
Kurš alus labākais? (21)
Kurš no Latvijā nopērkamajiem aliem jūsuprāt ir labākais.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅