![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
izabella: :) pieliec pie 26 vēl 30 - pavisam cita aina pavērsies :) rakstītāji būs 20-35 gadus veci jaunekļi ... un liekie kg viņiem nav šķērslis - tikai lielā mīla :D
#1 2020-02-09 12:26 neratni_stasti: Khm, jāatzīst, ka man ne jausmas, kādi ir Maximas kasieres ienākumi :D Pieņemu, ka ne pārāk spoži. Tad jautājums: a kādi būtu experimenta rezultāti, ka ķermeņa maksas index un alga būtu puslīdz normā?
#4 2020-02-09 13:53 LaskovijMerzavec: Shitadi tupa provokatori ir aiz visām daudzmaz smukām bildēm jau garlaicigi..
#5 2020-02-09 14:37 jozolsen: Dievs nav mazais bērns un daudzi tā ar pie prātiņa netiek..lai ar par ko izliktos
#6 2020-02-09 17:10
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Birokrātiskā aparāta audzēšana un taupība :) (20)
Uzcēla tiltu. Bērni apzīmē margas, kāds izsit lukturus. Nolēma noalgot sargu. Pieņēma darbā. Bet nav neviena, kas ...
Būt vai nebūt latviešiem pēc 100 gadiem (26)
Pēdējā laikā daudz tiek runāts par bēgļiem, kurus vajadzētu izmitināt Latvijā, tajā paša laikā liela daļa Latvijas ...
Brīvība vai ilūzija? Vai mēs vispār kaut ko izlemjam paši? (35)
Sēžu un domāju cilvēki cīnās, balso, protestē, strīdas, bet beigās pasaule tik un tā rit pēc plāna, ko viņiem ... | ||||||||