FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Kr_Gena,  09-01-2020 14:38 10  197

Kā man tagad būt?

Pavisam nejauši, bez kāda tur nodoma, nu vismaz no manas puses, izvērtās sarakste ar gana vecāku (par mani) pilsoni (iespējams vīrieti):

Varu arī atrast!
nU NESĀPĒS!

Uz ko, pieļauju, atbildēju gana toleranti:

Tevi, pamuļķi, kāds aicināja uz saraksti?

Atbildē saņēmu visnotaļ uzbudināta tēviņa tekstu:

kROKODILMutē nedošu...
Ja gribi norauties---pasaki---neesi pirmais.

Un tad aizdomājos ... tekstu autors ir gomoseks, kuramējs šādā izpausmes formā meklē sev jaunus sexuālas dabas partnerus, jebšu tomēr tās ir krimināli sodāmas darbības, kuramējās melnas krāsas mantijās tērpti pilsoņi tiesu namos pabāž zem Krimināllikuma 132. panta?

Kas?
Komentāri
PaisumsBegums: Pasmaidi par savām bēdām, un viņu sūruma vairs nav. Pasmaidi par savu ienaidnieku, un viņa dzēluma vairs nav. Pasmaidi par sevi, un tava ļaunuma vairs nav. Bet, ja tu spēj pasmaidīt par pasauli, tad viņa smaidīs tev pretī. :)
/Rainis/
Neņem galvā, taupi pelēkās šūniņas. Šeit ir gana enerģētisko vampīru (un visādu perversistu) un nevajag viņiem atdot savu spēku.
#1
2020-01-09 14:46
langstinsh: Tev tikai pakārties---ja mavari pateikt ar ko runā!
#2
2020-01-09 15:04
Kr_Gena: mavaru, mavaru ... /rēc/ tu tiešām vēlies, lai pasaku, ka tas biji tu?

:D
#3
2020-01-09 15:12
langstinsh: Jau pateici...Varbūt mamējie nāks palīgā!
#4
2020-01-09 15:41
Kr_Gena: Neko es vēl neesmu teicis. Tak tev, pamuļķim, tas noteikti nav saprotams.

Starp citu, ja vēlies, lai pasaku, ka tas biji tu, pateikšu, tikai dod man tādu atļauju!
#5
2020-01-09 15:45
Luusila: Kuš, kuš. Jamam tagad saudzēšanas periods- esmot traki sakāpis šitais te līmenis,- eh, kā tur štata seskuguru teica- tostertenterons!!! :DDD
#6
2020-01-09 16:58
Cerinju_Peeteris: Mjaa izklausaas ka kaads(-a) peecsveetku pagjirsapnii kjirzaku noredzeejis :D
#7
2020-01-09 17:07
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

suns grib draudzēties :) (10)
Man ir aplam draudzīgs suņuks.:)) bet te vietējie suņi (mēs Gulbenē dzīvojam), negrib pārāk draudzēties ar viņu. Tā nu ...
Suns diedelē. (32)
Kā var atradināt suni no ēdiena diedelēšanas pie saimnieku galda, suns tiek barots ar labu sauso barību, bet kolīdz mēs ...
Gaiši zils taurenis (18)
Brazīlijā tika novēroti tādi kā gaiši spilgti zilgani taureņi. A pie mums tādu nav! Nu ja, laikam jau tas traucējošais ...
Kaķis čurā kur pagadās! Ko darīt? (47)
Oho tauta, palīdziet ar padomu! mana skotu meitene čurā kur pagadās! bibliotekas dīvāns jau ir kļuvis par sistemātisku ...
Dalmācietis met spalvu (8)
Dalmācietim septini gadi un neatkarigi no gadalaika met spalvu cauru gadu . ko darit. izmantojam furminatoru un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅