![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
pon4iks: Jūs jau ziemā ar puspliks skraidiet, tad jau rudens Jums tāda vasara vien ir.
#5 2019-10-16 13:02 jozolsen: Priecājies par to kas ir, mērenā klimata zona un nav dabas varenības izpausmes - kataklizmas.
Jums VIENMĒR kaut kas trūkst. Māte Daba. #2 2019-10-15 18:46 Damodara: Laiks jau nelielam saliņam, jo gaiss tad dzestrs, svaigs un domājās labāk.
Ne pa velti tautā saka...padomā ar vēsu prātu. #4 2019-10-15 22:10 pon4iks: Pārāk daudz domājot blondie mati atkal jāiet krāsot, cenšos to lieki nedarīt, gribu siltumiņu. Galvenais pažēloties un ir :)
#7 2019-10-16 13:04 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kādu kosmētiku jūs lietojat? (54)
noskatījos te raidījumu no Krievijas, ka visā populārajā kosmētikā ir tādi mēsli sagrūzti...tagad sāku aizdomāties, vai ...
Tas ir normāli, ja manikīre iegriež 3 pirkstos, asiņo, laku ... (23)
Uz dažiem jau ir ok. Un drošvien drīz arī sadzīs āda. Tās tādas neatņemamas traumas?
Kā salabot nagu bez līmes? (10)
Aizlauzu nagu, dabīgo:((( vai ir kāda palīdzības iespēja, lai nebūtu no tā jāšķiras? Esmu redzējusi nagu līmi, bet ...
smaržas mammai (34)
No labaam smarzhaam neko nesaprotu, bet jaadaavina mammai kaut ko noturiigu un smarzhiigu! Luudzu paliidziet ... | ||||||||