FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Pirmdiena 16-09-2019 18:42 11  67

aiz darītnauko

par vienatni un pasākumiem.

tas ir tik dīvaini, ka cilvēki uz sabiedriskiem pasākumiem iet sabiedrībā! tik dīvaini! kā tad tā?

viens. vīriešu vienmēr un visos laikos ir bijis mazāk visādos aNfiteātros un kolizejos(jā, jā pat gladiatoru cīņas bija pārsvarā smalko un ne tik, dāmu apstaigātas). vai ja kādā dvieļgalvu zemē ir publiskie nāvessodi. kas tur ir vairumā? veči? pārsteidzoši daudz tāspuses paranžu. kāpēc? nu, pofik tie gladiatori, bet "uz citiem paskatīties un sevi parādīt" savā būtībā ir sieviešu lieta. večiem paipatj. līdzi iet. vai statusa dēļ. mazākajai daļai patīk.

un tāpēc otrs. tajā vecumā līdzjemamu vīru ir maz. nu, aptuveni kā pterodakteļu zooparkā. ir, bet maz. un vairums negrib. vīrietim vidējam teātris... kā lai maigāk saka... ir vienaldzīgs. opera vēl mazāk.

un trešais. karbons neveido molekulas trījstūros. tā ka piramīdiņas nespīd.

novērotāja skats uz piznesa plāniem babylon road 11
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~530)
Komentāri
Tessa: Es redzu pilnīgi pretēju gleznu, tā kā tu ļoti maldies.
#1
2019-09-16 19:39
fargo: hei tes! nedomāju. man nav neviena paziņas, kam interesētu teātris. no visiem čaļiem, ko es esmu jebkad pazinis, varbūt tādu būs pieci. vispar, mazāk. aktīvi mēģinu atcerēties šobrīd un atceros vienu.
#2
2019-09-16 19:44
Tessa: interese nevis teatris, bet labi padariitais darbs. labas lugas, laba spele, labs režisora redzejums un darbs.
#3
2019-09-16 19:46
fargo: es zinu, vīriešiem patīk koncerti. bet problēma ar teātri ir tā, ka tas ir teatrāls. pats lomu izpildes stils ir tāds, ka ir maz ticams, bet tas ir tikai mans viedoklis, to es neattiecinu uz citiem un nesaku to citu vietā kā viņu viedokli.
es vnk zinu, ka nepatīk. garlaicīgi. un to vien gaida, kā pārtraukumu, lai vismaz pakaļu izkustinātu. un iet tāpēc, ka grib savas sievietes iepriecinat. viņām patīk. nav tik svarīgi, kāpēc. patīk? labi. viņai gribas, iesim. ko neizdarīsi, vai ne? bet tad, starpbrīdi abi satiekamies un tā ir kā atelpa. :)
teātris nav ticam. vīrietim vajag kaut ko ticamu skatīties. nu, tur... es nezinu, terminatoru otro vai svešos. tā, lai var iejusties. lai viss, kā dzīvē. :)
#4
2019-09-16 19:57
Tessa: nepiekritiišu, bet katram savs. tad tu neesi redzejis ticamu "teatri"
#5
2019-09-16 20:05
fargo: es zinu, ka nepiekritīsi. nav jāpiekrīt, es to negaidu.
pēdējais bija dpilī, kaut kad ziemā. krievu teatra grupa, man liekas no pēterburgas. luga par 20. gs. sākumu revolūcijas plosītā krievijā. tā laika dekadentisms. viss netīrs. saproti, tāda sajūta... mēģinu atrast vārdu. grjazj! krievu vārds "netīrībai". cik trāpīga valoda, saņas ziņā. grjazj.
ideja lugai - vairāki pāri, vīri un sievas un pa vidu tam visam kodieni un pidari un hudožnieki un zilais pielauž vienas sievas vīru. un viņi tur trinas un tā sieva vēl vēlāk pievienojas pēc laušanās. un viss tādā pseidointelektuālā valodā. visi pīpē, kā funktieri fabrikā pazaudējuši. grjazj!
viss, ko gribas, lai beidzas. un viss ir nekāds un aktierspēle... tev liksies es pārspīlēju, bet es neticu, ka "notēlotu" daudz sliktāk par jebkuru tur. un kas vispār šito mērglību var sarakstīt? tas taču ir jāsacer, visi šitie bezjedzīgie dialogi un sižets un visa pamatā piša. tas ir tikai pēdējais eksemplārs. ja pareizi atceros, 30 eiro biļete. labāk rumu nopirkt un gaļu un pie ugunskura ar frendu pasēdēt.
#6
2019-09-16 20:19
fargo: starp citu, rīt būs tava paciņa pie manis. beidzot.
#7
2019-09-16 20:25
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.