FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Trešdiena 14-08-2019 09:51 78  136

OrāHuļs ir runājis!

ES, vot, nekad nesaprotu, kā tie citi nesaprot, kā vajag pareizi dzīvot. Jo ES taču visu daru pareizi, nu tā kā normāli cilvēki. Nemāk tas kaimiņš ne pareizi mauriņu pļaut, ne mašīnu pieparkot, viņam viss šķībi sanāk, jo vai tad nevar arī to mazumiņu zāles pie pašas sētas nopļaut un mašīnu skaisti taisni paralēli žogam pie mājas nolikt? Kaimiņiene arī dura, kartupeļus mizo mājas pagalmā, apsēdusies uz kaut kāda veca ķebļa un mājas čībās apāvusies, vai tad normāli cilvēki tā dara? Un tā cita kaimiņiene vispār saspiedusies, izšķīrās no viena veča, tagad jau ar citu kopā, ne kauna, ne goda, vai tad normāli cilvēki tā dara? Kas tad vainas bija viņas pirmajam vecim? Nu iekaustīja šamais šo, nu ir kas? Dura, tāpēc arī iekaustīja, pati vainīga, nav ko lekties – ja vīrs grib kotletes, nevajag viņam zupu piedāvāt! Nu bet otrās puses kaimiņi vispār kaut kāda zviedru ģimenīte, vecais vīrs ar savu jauno sievu piebraukā pa brīvdienām pie savas vecās sievas un viņas jaunā vīra, tipa bērnus apraudzīt. Aha, zinām kā viņi tos bērnus tur aprauga, gan jau vienas vienīgas orģijas tur notiek, jo vai tad normāli cilvēki tā dara? Normāli cilvēki vispār nešķiras, bet vakaros kopā čubinās dīvānā un skatās romantiskas filmas, vai arī viņš skatās hokeju un viņa blakus ada zeķes, nenolaižot acis no sava iemīļotā.

Koroče, neviens īsti pareizi dzīvot nemāk un tikai ES zinu, kā tas pareizi jādara. Bet tā dura, kas te visu zina labāk, vispār neko nefiltrē– pati plātās, tipa krutā pasaules līmeņa dizainere, kontestos piedaloties, vinnējot, paļci vejerom, sopļi puzirjami, viņai etak tas un viņai etak šitas, bet tak citi jau nedrīkst ne savu dronu pieminēt, ne par dzīvi pastāstīt, jo tas taču ir baiss grēks – šitā plātīties! Un kur nu vēl kādam sesku gribēt! Sesks ir tikai tad, kad bērnu taisa, un arī tad nedrīkst sievišķis sesku gribēt! Un vispār neviens nemākot dzīvot, jo tikai viņa zinot, kā citiem pareizāk vajag.

Koroče , tu, Durabļa (ar lielo burtu, jo liela Dura) (adresāC saratīs), izmakarē tos abus baļķus no acēm! Un ierubī – ES zinu labāk, kur tev iet un ko tur, kur aiziesi, darīt! Vot!

Ar cieņu, OrāHuļs

Reforma. galīgi Blu
Komentāri
jozolsen: Meitai mācu -uzdrošinies , bailes ir bremzējošs pasākums. Nesatraucies , ko muļķi padomās . Gudri sapratīs.
#1
2019-08-14 10:15
riebekle: Jā! Un pareizi māci! Vēl vajag iemācīt visādas pārgudras "pareizās" tantes pasūtīt pareizā virzienā. :D
#7
2019-08-14 10:50
tvka: Nogribējusies esi. No tā arī murgojums.
#2
2019-08-14 10:34
riebekle: Jā, kā tu uzminēji??? Es visu laiku gribu kaut ko!!! Tagad gribu ēst, piemēram, pirms brīža gribēju pačurāt. Un uzmini! - Jā, es vienmēr dabūju to ko gribu!!! I pačurāt biju, i ēdīšu tagad! Vot! :D
#4
2019-08-14 10:38
RRAGANA: Paklau, Tu...😡
Ja es iedevu Tev vakar kabaču marinēšanas recepti, tas nenozīmē, ka mācu Tev kā jādzīvo!!! Varēji jau arī pati visu meklēt. Pavārgrāmatās, jūtūbē un inetā!
Dura. Pate!🧐
#3
2019-08-14 10:35
riebekle: Paklau Tu, nu tā pati! Ja es paņēmu Tavu recepti, značit paņēmu un nebūs Tev man mācīt ko man kur vēl meklēt! Vot! ES pati zināšu!!
#5
2019-08-14 10:40
neiet: Kā kulaks uz acs!
#6
2019-08-14 10:45
Pārējos 71 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.