![]() | |||
|
|
Iepazīsties
470 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Lillijas_zieds: Ierakstīt tiem gudreļiem uz pieres, lai pie spoguļa vnm izlasa,kad skatās uz sevi! 😉
#1 2019-07-22 17:05 Closing_Time: Sabiedrība vēl nav izaugusi. Jā, ka tikai kādam pakļauties, ka tikai kādu pakļaut
:)) #2 2019-07-22 17:05 Kurts69: Visa tava teorija nav dzīvotspējīga dēļ viena iemesla - sievietes ir vairāk kā viena un savā starpā nespēj sadzīvot. Jūs viena otrai pārkodīsiet rīkli bez vīriešu uzraudzības un veselā saprāta. Tātad grozies kā gribi, bet vadību tā vai citādi būs jāuzņemas vīriešiem.
#3 2019-07-22 17:18 neko: Vispār viena no matriarhāta raksturojošajām īpatnībām ir - bērni nezin savus tēvus, jo tam nav nozīmes:) Matriarhātā onkuļi klīst apkārt un mājās sevišķi bieži nerādās, ja vispār tādas mājas ir:)
#4 2019-07-22 17:57 nazis: Lai darbotos komandā ir jāpieņem un jāspēj pakļauties sava veida hierarhijai.
#5 2019-07-22 18:08 jozolsen: Nejauc jēdzienus. Vēsturiski matriarhāts - tikai pie pavarda, ne tālāk par sētu.
Šodienā rezultāts, vairāk kā puse šķiras.. un utt..Spēle -pēdējais pāris mainās.. Aprite un ciešs tikai bērni, psihe nākotnei. Cīņā par dominēšanu , lavīna uzņem ātrumu. #6 2019-07-22 18:21 mairita1971: Nezinu,vai kāda maz grib būt karaliene veselam baram vīriešu.Pie tam,katru brīdi domāt par savu dzīvību nav viegli.Iet pirmajām kaujas laukā arī nav sievietei pa spēkam un no bailēm var nobeigties.Ja pasaule mainīsies,tad ir iespējam matriarhāts.Šobrīd jāpaļaujas,ka vīrieši nesabradās.Vīriešiem vajag augstākus mērķus par vienkāršu sadzīvi.Un noteikti mājās viņi atgriezīsies pie savas sievietes.
#7 2019-07-22 19:06
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Teātris ap Grieķiju (14)
Teātrim ap Grieķiju galvena nozīme slēpjas iekš tā, ka ES nav gatava un nevēlas celt jautājumu par 45M Ukrainas ...
Vai ir godīgi būt patriotam, sēžot uz dīvāna? (78)
Uz kara trešo gadadienu kāda žurnāliste intervēja ES dzīvojošos ukraiņus, jautājot, vai cīņa jāturpina līdz pilnīgai ...
Pielaikojam partijas (33)
http://www.politika.lv/pielaiko_partiju pielaikoju... man neviena nederēja... gluži kā lielveikalā... piedāvājums ...
Kādu valsts nodokļu politiku mēs gribētu? (30)
Davai tagad pārmaiņas pēc drusku par politiku :D Abstrahēsimies no šīsdienas situācijas un pieņemsim, ka esam kļuvuši ...
Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī? (34)
Ja politiķi ir tik nespējīgi, ka nevar atrast profesionāļus savās rindās un gatavojas taisīt tehnisko valdību, tad būs ... | |||||||||||