FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Trešdiena 24-04-2019 18:25  33

Aizies ar uz kinčiku !!!!!

Labdien, labdien mani miljie....................................mani.. tik. un tik..................un šitik neatkārtojamie aizspogulijas tautieši - pasažieri.

Ij kā, kā............................kā es bez jums..............

Uzdodiet sev mīkliņu, bet tā patiesi, un galēji atklāti pret sevi ( sevi piečakaret nevarot, bet.. mēgināt var ;-))))) )....................ka es sevi šodien piečakarēju, piem ēdot treknu kuciņu, ar speķa garnējumu, stavot uz svariem, ij rakstot sms, citiem svara vērotājiem;-)))))))))))

Koroče pacani un pacanietes tautiski izVirtuālās................sadosimies rokās, pasmaidisam viens otram, paSaulei, saiSaulei, aizSaulei, ij protams pavasara .. saulei :-))) ij dosamies uz .. kinčiku.

Un vārds tapa filma (1), un filma tapa izrādīta kinogalerijā, K-suns(2), un iraid tur ko redzēt, ka Mērija aizceļoja( 3), kā izdarijās "Kalnu sieviete" (4), ij kā.. rūdītajam blēdim, kontrobandistam, spekulantam, Žanim ( 5), kauč kas atmodās. nez kas tādam var tāa īsti atmosties ! Ij ka parasti tautieši-psaažieri...........mana vājiba, mūžiga atkarība no haļavas (6), kas neļauj manim mierā būt ;-)))

Pacietīgākajiem pasažieriem manu apciparojumu apskaidrojieni.

1-K-Suni, pateicoties senKino faniem, laikam Zviedriem jau kuro gadu desmitu notiek, kā pašlaik kino fetivāls, jau kuro reizi, jau pāri pa 20mito.

http://www.kinogalerija.lv/index.php/lv/

2-Lai ko melstu dižpakaļas, kam parāk nērti iraid salīdzinoši nemodīgajos kino-beņķos, bet.........kinogalerija, K-Suns, kā sacīt jāsaka, . tur augsti pacelto buru, ij velti tur meklēt kases gravējus, kā "Zāģis Nr 13", vai skaudro, parapsiholoģisko drāmu " Amerikāņu pīrāgs nr. 6 ", koroče................redzēt tur var tādas labas lietas , kas netiek rāditas citos ķinīšos ar komercijas popcorna piegaršu.

3-Mērijas ceļojums https://www.filmas.lv/movie/3907/ , lietas kas mani nebeidz pāarsteigt, pretēji tam ka izaugot lielam ( domāts svarā virs 120 kg :-)))) ) liekas ka es visu zinu, visu protu, visu, visu, visu..................bet ņekāaaaaaaa

Būtībā pirmais mans pārsteigums bija Kristīne Želve https://lv.wikipedia.org/wiki/Krist%C4%ABne_%C5%BDelve

Par kuru es sīkāk neiedziļinoties, biju savā prātiņā viņu ierindojis TV kastes smukDiktorīšu, pļatTantiņu kategorijā, ta............cmuks ģīmitis, izteikti pupi ( nēsmu pētijis, lūrot iekš TV, bet tā izrunājas vīreļi sava starpā klačojoties:-))) ) Ij ka spar to ka Kristīne vada raidijienu "100 gr.kultūras". bet pērn Gaismas Pils Letzemes, PseidoLumpeņ vaalsts 100 gadadienas veltijienā, gadijās viņu tur redzēt, klausīties, uzstājamies, ko sakot Merijas filmas iznākšanas priekšvakarā.........................ij ziniet......................viss maans viedoklis par Kristini ar kedam gaisā apgriezās, goč pendel.....tā viš ir tautieši-pasažieri....mūžu mokies, ij tapatas duriks nomirīsies ( sens viedo uzbeku teiciens )

Tāpat viņas tiešā radniecība ar izcilo pirmskara laika gleznotāju, vēlak reālu strēlnieku Jāzepu Grosvaldu, https://lv.wikipedia.org/wiki/J%C4%81zeps_Grosvalds par kuru priekšlasijumu es dzirdēju, kāri ēzdams, konpetes, ij buločkas ( na haļavu protams ) ! pec `Lielo kapu draugu "organizētās talkas, pērn rudenī, lika manam kedām vēlreiz apgriezties goč pendel gaisā ;-))))) Garš stāsts, bet Grosvalda gleznotoes strēlniekus savāa īpatnējā stilā, jūs ne ar ko nesajauksiet, arī apskatot viņa daudzās gleznas Mākslas muzejā, kas tur saglabājušas arī pateicoties Mērijas dīvainajam ceļojumam.

Vienu vārdu Uzbekiski sakot............................Es zinu tikai to ka nezinu neko, bet....zinu nedaudz vairāk par to ko zina citi.

4-Kalnu sieviete, jebšu "Sieviete karā" manis redzēta turpat islandiešu filma, kura...................! ko tur daudz stāstīt, tas ir jāredz tautieši, tipiska Eurpiešu skolas filma, ar izteiktu Islandisku pieskaņu.

Vienīgi tautieši-pasažieri, nekad neticat tam ko rāda jums iekš kinčika ! ka man saka tur Islandijā dzīvojošie tautieši, nav tur realā dzīvē nekas tik skaists un saulains ka filmā..............filmā nesaodīsi ;-))) bet tajā Islaņdijā.. visur stipri ožz, pēc musu degunu izpratnes ... Ķemeru kūrvietas sapuvušajām olām, jebšu. pec sēra dvakojošā dikti gardā, veselīgā, dabiskā avotiņa-geizera Ij gaismas tajā Islaņdijā ari esot dikti, dikti maz.

5-Žanis Lipke filmā "Tēvs nakts" https://www.filmas.lv/movie/3865/ iznākuse pavisam, pavisam nesen, vēl nav manis redzēta, bet.. lūk kas mani tirda, ij naktēs neļauj miega dievu Morfeju skaut ! Kā rūdīts bēdis var pēkšņi kļut par enģeli ! kur, ij kā, viņa mantkārības vella vietā dzimst...............ebreju glābējs-eņģelis Lipku Žanis. Man jau rūdītam skeptiķim, kas būtībā, ir ļoti labi trenēts optimists ;-))) škiet, ka vietā mūžsenais teiciens "Ja mums nav brīnumi, varoņi un iedvesmojoši notikumi. tie mums pašiem ir steigšus jaizdomā"... bet tā lieta ir jāredz, lai vismaz kauč ko domātu, spriestu par šo Inj&Janj fenomenu kas pārvērstā veidā ir Eņgelis&Demons, jebšu neparastais Lipku Žaņa dzives gājums.

6-Na haļavu sakot ka arī etiķītis iraid gaana garšigs :-)))), bet ieeja iekš filmam ( pētiet repertuāru ), ir par ziedojumiem.. kas salīdzinoši ar pielaides kupieniem pie popcorn 5-8 eu apmērā tradicionāli, ir vietējam , latvānim-vulgaris, zināms atspaids, padarot vieglāk pārnēsajamu maciņu, krautin piekrautu ar smagajām vara, ij sidraba monētām ;-)))

P.S. Pie tam....................apm. 87, 4 procentu gadijumos ( precīzs 17, 3 gadu laikā veikts manas paškontroles pētijums ) es kinčikus , tejāterus, ij t.t nekad neapmeklēju skarbā vienatnē, vientulībā.

Ij kurš te teica ka es nēesmu pedants :-)))))) ar noslieci uz grāmatvedību !

Koroče tautieši - pasažieri...................................uz kinčiku, dodamies uz kinčiku :-)))))))))))

SAKURists, vai PLUMists. Viedie Rūķīša vārdi !!!!
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.