FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Pirmdiena 15-04-2019 11:59 10  39

Nedaudz manu pārdomu....par UgunsBērna ( AgniChild ) minēto.

Šis nelielais manis atrastais , butiba manas copy-paste produktņš no bezgalīgajām aizspogulijas dzīlēm, ir stāsts par to..., par mums visapkārt esošo neko, kas reizē ir vis, un reizē nekas.Varbūt mums vajag atrast nelielu brīdi sev, lai apstātos, un kaut nedaudz brīvi ieelpotu, padomātu, nomierinātos.

Visparināti man šķiet, ka zemāk minētais, ir no tā, ko mēs savā pamatzināšanu, pamatmasas, pamatprātā saucam par budismu saknēm.

Ar to visu, vispārinot jabūt vairāak kā uzmanīgam, jo pirmie pieraksti par Budas ( Nepālas princis, ar tiri cilvēcisu vārdu, uzvārdu, dzīves CV ) vēstīto ir no apmēram 200-400 gadus pēc viņa fiziskās nāves, tāpat ka kristietības pamatkanoni, evaņģelijas, un augsti mācītā farizeja ( seno semiitu-jūdu rakstu skolotāji-farizeji , Saula no Tarsas, kuru mēs kristietībā pazīstam ka Pāvilu, vēstulēm ) kuru darbus daudzkārt cenzētus, pie-pār rakstītus, kristiešu sludinātāji nez kapēc sauc par "svētajiem rakstiem" lai arī tie ir daudzkārt cilvēku pārrakstīti, cenzēti, un pielāgoti sabiedrībai, politiskajai situācijai, un atsevišķu personu domām, idejām, arī personīgai materiālai labklājībai

Katrā ziņā vienkārši saprotami vārdi kuros ir vienmērt vērts ieklausīties, apstāties uz mirkli, padomāt.

Quo vadis-Kurp ej ( latīniski ) cilvēk !

Katrā ziņā lūgums mani neuzskatīt par zaimotāju, noliedzēju, vai revolucionāru, manās brīvdomības dēļ, kuras dēl, senākos laikos, es noteikti būtu kā ķeceris nokļuvis sildities:-)))) viduslaiku kristietības sārtā ;-)))

Minētais autors Šri Šri Ravi Šanka man neko neizsaka, nedz pozitīvi, nedz noliedzoši, es vairāk meditācijas - iesācēja, sava ceļa gājēja, praksē, pieturos pie skolotāja Šri Čin Moja mācības, kas ir vairāk kā apolitiska, un ar sabiedriskām norisēm nesaistoša.

Pie tā visa iesaku atcerēties ka Indijā, Krievijā, Ķīnā. visur pasaulē ir vairāk kā daudz tautību, dievību, domu, vēsturisko likumsakarību, to pierakstu, hroniku, ij t.t..

Un lai ari Šrī Čin Mojs ir nācis no Indijas apvidus (ģeogrāfiski), tiešāk no Bengālijas, viņs nekādā gadijumā, nekad nav sevi saistijis ar jēdzienu, kā zinošs, apskaidrots hinduists, lai ari tieši ka hinduists viņs ir saņemis daudz, viņam piešķirtas godalgas.

Gluži tāpat kā mēs sakam apzīmējot krieviski runajošos, ka "krievs", bieži vien ar nicinošu balss pieskaņu, intonāciju, bet tajā pat laikā mēs esam aizmirsuši pēdējas atmodas laikos daudz lietoto vārdu-"krievvalodīgais".Jo Krievijā dzīvo daudzi simti dažādu tautību, kas runā krieviski, bet ar tautu krievi, tiem ir vairāk kā maz sakara.

Nedaudz izzinoši, par lietām-vārdierm kurus mēs lietojam ikdienā, neaizdomājoties par to patieso nozīmi, būtību

5. Sagaidi visus un visu ar smaidu un mīlestību. Bet nekad neatvadies, tāpēc, ka nekad nekas nav beigas. Saki: “Pateicos, uz tikšanos”.

Latviskajā dzives kultūrā, pareizāk man škiet ir teikt-dzīvesziņā, kas ir vairāk kā izteikti vēdiska, indo-eiropiska, ir mūsu visu bieži lietotais vārds PALDIES kas butībā nozīmē Palīdzi-Dievs, gluži tāpat kā krieviski Spasi-Bo, (sposi Bog) ( glāb, palīdzi Dievs)

Ar visu šo es vēlos pavēstīt ar klabošo taustiņu palīdzību, ka pasaulē, visā kas mums apkārt, daudz kas mainīsies uz labo, ja mēs sāksim redzēt visu nedaudz krāsaināk, ne tikai šauros rāmjos, labais-sliktais, ne-labais - ne-sliktais, baltais-malnais, savējais-svešais, par ko arī manuprāt vēsta zemāk manis citētais, atrastais aizspogulijas dzīlēs, un manis prasti copy-paste nozagtais ;-)))

P.S. Personīgi nēsmu augstās domās par minēto izdevumu ` Misterija `, jo manuprāt tajās nosacīti nedaudzajās lapā izdevumā, ka vienā lielā rosola bļodā ir salikti visi dārza salāti, budisms, kristietibas svētie, senģermānu rūnas, taro kārtis ij t.t.

Bet....Jedem das Saine-Katram savs

Lai uzvilktu tīru kreklu, ir janovelk netīrais.

1. Nekur nevajag steigties. Bet vajag būt tur, kur tev ir labi. Ja jūti, ka esi kaut kur - ne tur, celies un ej tur, kur sauc tava iekšējā balss. Atceries, ka, lai atrastu, nav obligāti kaut kur iet. Tā ir ļoti smalka robeža, atslēga pilnīgai pastāvīgai klātbūšanai.

2. Necenties kontrolēt cilvēkus un notikumus. Neplāno, negaidi, nekāro, atslābini tvērienu. Proti ieturēt pauzi, kuras laikā nekas nenotiek. Ļauj cilvēkiem nākt pie tevis un notikumiem vienkārši notikt. Tie ar tevi notiek ne tāpat vien.

3. Dod sev brīvību būt sev pašam, un citiem - būt viņiem pašiem. Atceries, katram ir savs ceļš un savas mācību stundas. Ja jūsu ceļi satiekas - lieliski, ja tie šķiras, arī labi, tāpēc, ka tas viss vienmēr ir uz labu.

4. Necenties iegūt visu un uzreiz. Pat tad, kad šķiet, ka nekā nav - vienmēr ir kaut kas, bet to, kā nepietiek, tev pasniegs brāļa, māsas, drauga vai nejauša garāmgājēja roka. Esi mērens it visā.

5. Sagaidi visus un visu ar smaidu un mīlestību. Bet nekad neatvadies, tāpēc, ka nekad nekas nav beigas. Saki: “Pateicos, uz tikšanos”.

6. Esi atvērts cilvēkiem, kosmosam, Dievam - sauc to, kā vēlies. Tici - viss tavā dzīvē sakārtojas vislabākajā tev veidā. Pat tad, kad šķiet, ka sliktāk vairs nevar būt, ir labi… jo tu nekad nezini, kur atradīsi un kur pazaudēsi.

7. Lai uzvilktu tīru kreklu, jānovelk netīrais.

/Šri Šri Ravi Šankar/

/e-mistika /

Plikiem... La, la, La, Lāčplēsis,...
Komentāri
langstinsh: Zaļo zemi neizlasīju...par tavu mistiku -Paldies...............
#1
2019-04-15 13:18
InJanis: Zala zeme............................laikam neviens to isti lidz galam izlasijis nava..........

Jo bija baisma.....................OBLIGATA lietratura, OBLIGATI lasama skolenu brivlaika.

Lasat nelasat, katram savs lasamais !!!!

Jedem das Saine Katram savs.
#2
2019-04-15 13:49
Lapsa18: Dabas ainavas románá vienreizējas
#3
2019-04-15 18:43
SpoguliitisTM: Par 7. punktu.
#4
2019-04-15 19:04
gobis: pirms uzvilkt tīru kreklu,
mani senči vispirms gan
gāja uz pirti ...
#5
2019-04-15 19:41
jozolsen: un tā viens runāja ar galvaskausu;..´´ būt vai nebūt..´´..Klasika
#6
2019-04-15 22:29
InJanis: Mjaa tautiesi -pasazieri, klasika.....................

Ij kads tur miztiskais kumedinj raditajs biedrs Sekspiirs.... kurs reali labi ja tajos laikos vispar lasit, rakstit maceja ;-))))

Bet sitik cmuki apraksta, kas notiek karalu galmos, Hamlets ko tur sadaras.... ka uzveda partijas biedrs karalis Liirs, ij t.t.

T aka tautiesi ..... lai ari ka izskatas maza suna kaka tuveja parcina pec konpektes...........ta nava konpekte.. ij nevajaga to mute bazti ;-))))

Kas ir "Sekspira kods´ gramata par patiesibu................uzrakstisu cita.. sava garaaka monologa;-)))

Ta ka ka krieviesi saka...............BITJ ( sisti ) ili njeBITJ ( njasisti 0 tads ir jautajiens tautiesi -pasazieri ;-))))
#7
2019-04-16 12:02
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.