FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Otrdiena 09-04-2019 22:04 5  77

Viņas asaras

Viņa tur sēdēja un raudāja. Bez skaņas, bez skaļiem šņukstiem un bez deguna šņaukšanas kabatslakatiņā. Asaras vienkārši ritēja pār viņas vaigiem un krita lejup pērļainā vieglumā. Es uz viņu skatījos vai, pareizāk sakot, centos neskatīties. Tramvajs bija samērā pilns, bija darba dienas pēcpusdiena, skolēni, sirmgalvji, mātes ar bērniem, telefonos un sarunās iegrimušie jaunieši. Un viņa. Man gribējās viņu apskaut, pajautāt, vai varu kā palīdzēt, bet es zināju, ka neviens un nekas nespēs viņu mierināt. Es pazinu tās asaras. Es pazinu tās acis. Es pazinu tās sajūtas. Tur, tramvajā, sēžot viņai pretī, es to visu atkal atcerējos. Asaras acīs. Centos skatīties viņai garām, uz viņas blakussēdētāja vecajām rokām, uz iepirkumu maisiņiem pie kāda kājām, ārā pa tramvaja logu. Izmisums. Meklēju domu, kurai pieķerties, lai atkal neaizmaldītos tajā tukšumā, kuru nav iespējams nosaukt vārdā, jo nav nekā un neviena, kas to spētu piepildīt. Viņai es varētu pastāstīt, ka tas pamazām pierims, bet nepazudīs, to būs jāieaijā, jāpierunā pieklust, jāsarunā ar sevi nedomāt, neatcerēties, izvairīties, bet tas atgriezīsies visdīvainākajās vietās un laikos. Un tad asaras vienkārši ritēs pār vaigiem. Un neviens un nekas nespēs mierināt.

Tā es tur sēdēju viņai pretī un iekšēji raudāju kopā ar viņu. Laiks neārstē. Tas tikai pieklusina. …

arī nevajag saprast... Stunda uz priekšu. Nākamais rīts.
citi ieraksti riebekle d-grāmatā (~45)
Komentāri
Parama: Es arī šodien pabimbāju. Bija sajūta tāda un es nebūt nevēlējos kāda žēlastību. Labi, ka man nav jābrauc ar sabiedrisko transportu, kur visi uz mani skatās un pat paraudāt normāli nevar
#1
2019-04-09 22:58
RRAGANA: /pagriež galvu uz otru pusi. negrib redzēt asaras. pietiek jau, ka līst/
#2
2019-04-10 08:21
Lapsa18: Tàda sajūta,Riebeklīt,ka tu uzrakstīji par mani.Iet gadi,bet tukšumu nekas un neviens nespēj aizpildīt,ne rūpes par citiem,ne pozitīvas domas.Tik reáli un patiesi!
#3
2019-04-10 13:15
bagi: Jā!!!!!!
#4
2019-04-10 23:27
sauljuks: Ir jāļauj sev izraudāt! Kā reiz nevajag nekur iedzīt bēdas... tās paslēpjas zemapziņā, sakrājas viena uz otras un ik pa brīdim pabāž galvu. Vajag saprast, kas tieši sāp un ļaut sev izsāpēt! Lai aiziet. Lai paliek tikai atmiņas par bēdām, lai iestājas vieglums... izrādās, ka bēdāties arī ir jāprot! :)
#5
2019-04-11 01:08
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.