FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Pirmdiena 08-04-2019 12:37  19

Dziedniecības amoliņš, jeb.. tautiskais, pastum, pastum-pierijies, pietupies, ij piecelies.

Labdien, labdien šaja pavaasarīgi-tautiskajā laikā pasaku aizspogulijas pilsoņi, šis taustiņKlabošas nerealitātes pasažieri !

Lai pilnveidotu tautiski, massVeidību STF prognozeto programu `Pastum, pastum, piēdies, piedzeries, ij pagulies";-))))) es ieteiktu pietupstotuies kādā tauutiskā pļavā, ij kam pievērst savu nogurušo acu uzmanību, kvēlojošo digitālās ēras skatienu.

Dziedniecības amoliņš (1).

Sastopams visur ārpus taustiņklabinātavas, ceļmalās, pie dzezceļa stigām, pļavās, zied jūnijā-septembrī.

Kas visā šajā stāstā svarīgs................ svarīgs katram apreibinošo lietu miļotājam.....satur daudz KUMARĪNA (2), tapēc pārmērīgās devās ( 3 ) ir indīgi kaitīgs., labs nektāraugs.

Tautas medicīnā izmanto pret klepu, bronhītu.

Saindēšanās simptomi-galvasāpes, vemšana, miegainība, ņju izteikti pohu parametri ;-))))

Ij šī man stāsta pamatElements, lai arī es nepīpoju, ij nekad lagā nēsmu pīpojis, ir izmantots kā lielisks TABAKAS (4) ( domājams pašaudzētas ) aromatizētājs

Manis ciparotie apskaidrojieni.

1-http://www.sieviesuklubs.lv/majas-lietas/dziedniecibas-amolins-47281/

https://www.latvijasdaba.lv/augi/melilotus-officinalis-l-pall/

https://dabasdati.lv/lv/observation/6ugljaisf7dtlkssjb77iq8vr7/

2-https://termini.gov.lv/atrast/kumar%C4%ABns/lv

3-Nez tautieši, kā var noindēties ar pļavas sastopamu nezāli !

a.-Izjutot sevišķu naidu pret dziedmniecisko amoliņu. ar izkapti mesties pļavā, ij ēsti, ēsti tikai ........dziedniecisko amoliņu

b. Citu noindēšanās veidu nespēju iedomāties, par variantu .....a......, dodiet padomu šajā indēšanas jautajienā , talie izVirtuālās aizspogulijas pilsoņi.

4-Tabaka, tabaka, tabaka....šis arī ir tas paamatJatājiens kāpēc es tik miļi, tik saudzīgi izturos pret šo amoralo amoliņu. Būtība ir tāda, ka lai arī es uzskatu pašaudzētu tabaku ka sendienu aprakstos, ka parastu ārstniecības augu, kas auga katra tabakas miļotāja pļavā, peipotāja, bochēmista-hedonista mazdārziņā, lapojot pamatā padumju laiku daudzās grāmatas par savvalas augiem, ārstnieciskām tējām, to vākšanu, uzglabāšanu, es nekur šajā literatūrā nesmu uzgājis kauč nelielas atsauces par nekam nekaitīgo augu-tabaku.

Kā izskaidrojumu es vienīgi varu sadomāt, ka tomēr visos laikos, cik vien pastāv akcīzes veida nodokļi no tabakas, alkogola, kas ir paprāva naudes upe kas papildina valsts mūžigi izbadējušos naudas kasi.............butu neloģiski, valstij neienesīgi, ka peipotāji pirktu nevis veikala tabakas cigaretes, bet tautiskā mierā, rāmumā tabaku audzētu uz savu daudzstāva betona strazdu būrīsu logu palodzēm.

Ierosmi šai tabakas meklēšanas akcijai man deva labu labā, neliela formāta, ērta lidzņemšanai pļavās, 1994 gadā, izdevniecībā Zvaigzne, izdotā 2 daļas grāmata "Iepazīsti Latvijas augus" autors L.Keirāns

http://www.lcb.lv/?lang=lv&nod=Daugavpils_novadnieki&title=Zinatnieki_izgudrotaji&cid=16
&name=Leonids_Keirans_&aid=83

P.S. Kās acīt jāsaka, . tautieši pasažieri... neturat sveci zem savas ligavas pūra, nededzinati kūlu, bet dodiet jel man ziņu, ja iraid kas man ziņojams.

Lustīgakai dancošanai, dziedašanai..............................kūūl.............. dedzin kūūl............................, tu neaizlej sev mūūllllllll, dedzin kūūllllllllllllllllllllllllllllllll

https://www.youtube.com/watch?v=rjHn2P2mRU8

Visu zemju vegāni !!!! saņematies,... Ak pavasar, ak pavasar, tu visiem...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.