FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Ceturtdiena 28-03-2019 11:17 2  22

Uz muzeju tautiesi , uz muzeju, jebšu, Letzemes dīvainajai pastāvēšanai 100.

Labdien talie tautieši !

Ārā, ij sirdī, dvēselē īsts pavasaris, tapēc, ņemam līdz lielus un mazus, un šo SESTDIEN dodamies uz Latvijas vēstures muzeju ( Pie izbijušā veikala Sakta, uz Brīvības ielas ), kur apskatāma manuprāt vislabākā, vispilnīgākā izstāde , lai gūtu pilnīgāko priekštatu par Latviju, un tās dzīvi pēdējos 100 gados.

Uzreiz jābrīdina ! visus šajā vairāk kā manuprāt nevajadzīgi steidzīgajā laikā, lai izstaigātu, un paliekoši pilnvērtīgi apskatītu izstādi, visus tajā esošos eksponātus, vajadzīgas ne mazāk ka trejas stundas.Lieliska izzinoša excursija pl 12tos.

Un vairāk kā svarīga lieta, apmeklējot šo muzeju ar bērniem, ģimeni, radiem, draugiem, pil;nvērtīgi pavadot laiku pilsētas centrā !

Katra mēneša pēdējā SESTDIENĀ, ieeja muzejā pilnīgi bez MAKSAS, un tā visa gada garumā. Katrā ziņā ieejas biļete ģimenei, ar berniem, draugiem, 2-3 naudiņas no katra, ir vairāk kā padaudz standarta reņģēdāju kopienai ( izbijis, aizmirsts, 90to gadu mazturigo-pensionāru kopapzīmējums )

http://latvijasgadsimts.lv/?lng=lv

http://latvijasgadsimts.lv/aktualitates/izstade-latvijas-gadsimts-sanemt-balvu

Mēneša pēdējā sestdienā plkst. 12.00 ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt izstādi “Latvijas gadsimts”, lai kopā ar gidu veiktu uzdevumus izstādes ceļvedī bērniem “Soli pa solim”. Tā struktūra atbilst izstādes struktūrai, kur Latvijas simt gadi sadalīti nosacītās desmitgadēs, sākot no tautas un nācijas veidošanās un beidzot ar mūsdienām. Katru laikposmu raksturo īss apraksts un ilustrācijas, iespējams, vēl nezināmi fakti un uzdevumi, kurus pildot, mazais izstādes viesis var precīzāk sajust konkrēto laiku. Visam ceļvedim cauri vijas laika līnija, vēstot par būtiskākajiem notikumiem, ko pēdējā lappusē var turpināt pats grāmatiņas lietotājs. Uzmanību piesaista arī piktogrammas, kas palīdz vieglāk atrast izstādē audio - un videoierakstus, kā arī priekšmetus. Ceļvedi var lietot aktīvi un radoši, iesaistot uzdevumu risināšanā arī vecākus, vai arī ņemt to līdzi uz mājām vēlākai aizpildīšanai un lasīšanai.
Ieeja – bez MAKSAS.

P.S. Pats apmeklēju šāda veida muzejus, un līdzīgus iestādijumus samērā regulāri, lai "dzīvē "pārbaudītu, savām acīm redzētu manis interesējošās lietas, vietas, notikumus. Savulaik interesējos, vai Vēstures muzejā nav kas līdzīgs nopērkams gada abonementam ilgmūžigam-gada garumā apmeklējumam, atbilde bija......tāds pakalpojums nav piejams. !

Vai tapēc mēs raudāsim ? nēe, mēs iesam uz muzeju, cik jaudāsim :-))))

Izsledziet gaismu . Tapt nosistam deļ nekā, tikai tā...
Komentāri
jozolsen: muzeju sezona, kā teātru un citi telpu kultūras sezona, vēlais rudens ,ziema..
#1
2019-03-28 22:21
InJanis: Gan jau paspesam tautiesi, gan jau.........................

Kapos gulot visiem laika daudz ;-)))))))))))))))))))))
#2
2019-03-29 11:03
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.