FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Eneile dienasgrāmata
 Svētdiena 24-03-2019 20:39 21  116

Man vienmēr ir bijušas duālas sajūtas par gaisīgām, bezpalīdzīgām sievietēm, kuras tin vīriešus ap pirkstu un uzvedas kā mazas princesītes, kaprīzas un mainīgas. Un reizēm grūti pateikt vai viņa ir ļoti naiva vai tieši pretēji, ārkārtīgi viltīga.
Tomēr, viņa sniedz vīrietim lidojumu, prieku, apbrīnu un neizbēgami arī drāmu.
No vienas puses, visu cieņu. Tas strādā. Un gaužām daudz feini vīrieši labprāt izvēlas savā dzīvē šādu emociju virpuli, kur par garlaicību var pat nesapņot.
No vienas puses apbrīnoju. No otras puses, reizēm gribas uzšaut ar slapju lupatu, lai uzvedas kā normāls cilvēks. Un reizēm vienkārši ir interesanti noskatīties teātri.
Nenoliegšu. Reizēm man ir gribējies, lai manī būtu vairāk šādas sievišķības šķautnes. Bet tad es padomāju vēl nedaudz un saprotu, ka nē. Paldies.
Man patīk vienkārša cilvēcība un patiesa sirsnība bez šaubu ēnas. Lai otrs cilvēks blakus ir draugs un sabiedrotais. Man nepatīk, ja ar mani manipulē un līdz ar to arī pašai šķiet necienīgi tā izturēties pret otru. Man nepatīk bezjēdzīgi konflikti un emociju brāzmas.
Bet. Ir skaisti, ja blakus ir cilvēks, kura sabiedrībā var justies viegli, nedaudz vieglprātīgi un nebēdnīgi. Tā, lai ir vienkārši un ērti.
Tad, kad man vajadzēs, lai pienaglo gleznu, es vienkārši palūgšu un pateikšu paldies. Es neluncināšos riņķī un nemēģināšu apbalvot kā suni par labi izpildītu komandu.
Tā vienkārši un nesarežģījot.

Suņa laiks. 1. Pavasaris ir atnācis. Šonedēļ...
Komentāri
Tessa: tieši manas domas. Man arī tas nav dots un ar atvērtu muti varu vērot tās izdarības, manipulācijas un visu pārējo.
kā saka, ir aitas, būs cirpēj(-as)
#1
2019-03-24 20:46
Eneile: Mhm. Man reizēm ir teikuši - nu, kas tu nevari? Radi asumiņu, lai satraucas, lai saglabā mednieka instinktu, intrigu. Tad es saku - nu labi. Es varu vienreiz iespringt, ja vajag. Bet ko tālāk. Tad tā arī jātur tālāk. Un kam tas vajadzīgs,ja tas nav manā dabā.
#2
2019-03-24 20:53
Tessa: aizmirsu zalo ielikt.
par tēmu, kādam vnk nav dots :DD
#3
2019-03-24 20:56
Garoznieks: Tevī ir daudz kas vairāk, interesantāk un vērtīgāk.
Katram savs kontingents.
#4
2019-03-24 21:10
Eneile: Paldies ;)
#6
2019-03-24 21:14
nazis: Ja kāda/kāds ir tādā veidā iemācīj(us)ies tikt pie vēlamā rezultāta, tad to turpinās darīt, neskatoties uz mūsu atbalstu vai nopēlumu. Nevajag lieki satraukties par to, kas mūs pašus nekādā veidā neskar.
#5
2019-03-24 21:11
Darvins: es tādas savā ceļā neesmu satikusi.
#7
2019-03-24 21:16
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.