FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Uvis1960 dienasgrāmata
 Piektdiena 11-01-2019 07:36 14  102

vārdi

Tāda publiska dienasgrāmata ir diezgan komplicēta lieta. Vai tas ir īpašs komunikācijas veids, vai vienkārši pārdomu izklāsts? Ar bailēm šorīt atvēru oho, lai paskatītos kas būs ierakstīts komentāros… nav nemaz tik traki

Domāju , ka visiem mums ir nācies publiski runāt. Lielākā vai mazākā auditorijā vai grupā. Galīgi bez runāšanas šodien nevar iztikt, tomēr palēnām viss kļūst virtuāls , bezpersonisks un lasīšana aizņem daudz vairāk laika nekā dzīvas sarunas.

Vieniem nemaz nedod ēst - ļauj tik parunāt.

Ir dažādi cilvēki, vieni var runāt bez gala, vienalga par ko… citi turpretī klusē un domā bez gala – teikt , vai neteikt… Vēl kādi nefiltrē paša teikto, citi sagatavo runas , katru vārdu uzrakstot pareizā izcēlumā. Vēl ir tādi , kas uzmet tikai saturu , un tad improvizē….

Improvizētāji ir interesanti sarunu biedri, nekad pēc vārda kabatā nav jālien, tas ir uz mēles. Kā lai saprot ko citi saka, kā lai izfiltrē patiesību no vēlamības formas? Es pazīstu daudz cilvēkus, tos kurus pazīstu ilgāk saprotu labāk, ar kādu koificentu teiktais ir jādala, vai kas nav nopietni jāņem. Ir tādi - kuriem katrs pateiktais vārds ir ar svaru un savu nozīmi.

Ir tādi ar kuriem kopā klusējot viss ir skaidrs…

Vai nav vienalga , kā mēs socializējamies? Galvenais lai mūs saprot.

Man sāk iepatikties savu domu uzrakstīt. Kāpēc? Tāpēc , ka es to uzrakstot pārlasu un pats pārdomāju, vai tas tiešām ir no sirds , no manis? Vai vēl kas ir nepateikts? Vēl varbūt tāpēc , ka nav vairs tik tuva dvēsele , kurai var teikt visu kas prātā - zinot, sapratīs jau no pusvārda.

Gramatika nav mana stiprākā puse, tomēr es cenšos par savu bazaru atbildēt rakstiski.

Mēs aizpildām anketas ar konkrētiem... netikumi
Komentāri
sauljuks: Turpini rakstīt!! :)
#1
2019-01-11 08:12
Drole: Celjakaajai : https://www.youtube.com/watch?v=ZwGDnSWmqhM
#2
2019-01-11 09:19
jasmina10: Jāpiekrīt .... lai arī reizēm, cik ļoti gribētos ar kādu padalīties priekos, bēdās vai iespaidos, ir ļoti jāpiedomā, vai tikšu saprasta un vai manas dvēseles saucieni netiks pārfrāzēti citā rakursā un palaisti pa vējam.
Faktiski jau internetvide ir vieta, kur vari būt patiess līdz kaulam - dvēseli atvažot un palaist vieglā lidojumā.
To jau sauc par brīvību! Un tas nav mazsvarīgi!
#3
2019-01-11 09:24
Skarlete: Šis ļoti ievelk...bet ja brīva laika ir daudz, tad te var labi to nosist...ja jau esi kko publicējis, tad nebēdz prom un atsaucies komentāriem!:))
#4
2019-01-11 09:55
Naktsvijole_esdzēsts 2019-01-11 13:18
Uvis1960: Paldies par iedrošinājumu! Tas lieti noderēs … it sevišķi tad, ja ir kāda jauna apņemšanās, vai kāda jauna, nepieredzēta ceļa sākums.
Atklātība dažiem liekas kā vājuma izpausme. Man šķiet ,ka tieši otrādi - atklāties var patiesi stipra personība.
#6
2019-01-11 10:59
Jurijs1962Augums163: (Savu domu pie)rakstīšana sakārto un attistā domāšanu. Cilvēce sāka attistities tehniski strauji pateicoties tai - daudziem tukstošiem gadiem cilvēce dzīvoja gandrīz kā dzīvnieki, bet alfabeta atklāšana, drukāšana, IT tehnoloģijas - 3 milzīgie un visssvarigākie manuprāt tehniska progresa lecieni uz priekšu.
#7
2019-01-11 12:44
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.