FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Sestdiena 15-12-2018 16:48 2  15

Kik+bokss=kikibokss.

Labdien, labdien, talie izVirtualas pasaules tautieši, šaja tik.....ziemigajā, sniegotajā, baltajā ziemas dienas vakarā :-))))

Ta nju ņemsimies atkal biški pa nopietam, atmiņas, atmiņas, bija , reiz bija, jebkurš no mums agāk bija jauns un skaists...., bet gluži ka manā gadijumā, vairs palicis ir tikai , otrā daļa, tobiš ......skaists. ;-))))

Cīņas sports-kikbokss.

Viedi tavi vārdi, viedi tautieti, jebkura lieta kur musdienu tizlCilvēks izkustas ir laba, pozitīva, un veselīga. ( pie visa ir vainigs KarlisCelms, kurš ko tur iekomentēja sadaaļā, aktivā atpūta - cīņas sports, kur esmu pieteicies kā dižEksperts .:-))))))

Nedaudz vēstures ( kam interesē , sīkāk, precīzāk, pētiet neta dzīles paši ).


Kikbokss, agrākos laikos saukts ari par " franču bokssu ", tas laikam tālab lai tas atķirtos no mūsdienu izpratnē klasiskā, "angļu bokssa ", kur izmantot cīņā ar stingriem noteikumiem, spert ar kājas nedrīkst, bet " franču boksā" tas ir obligāti, nesitot ar kājam var sapelnīt visādus soda punktus sacensībās, tas tiek darīts tapēc lai kikbokss, nepārvērstos par klasisku boksu.

Senākos laikos, kad tika lemts, domāts , kādu bokssa veidu iekļaut modernajā olimpiskajā programā, lēmums vairāk ka svārstijās, angļu, vai franču bokss ?kurš būs tas, ko mēs mūsdienās uztveram, ka klasisko-angļu bokssu, vai graņču boksu, mūsdienās izprotamu kā kikboksu, abi bija vienlīdz līdzvērtīgi, populāri, svarīgi, ij zinami.
Lēmumā iekļaut olimpiādes programā, "angļu bokssu", kādu mēs to pazīstam ar vārdu mūsdienas, bokss, lielāko lomu esot nospēlejusi angļu imperiālistu sensenā, iedarbigākā metode sev tīkamu jautājumu atrisināšanā, nauda, kukulis, lobijs, vai kā tur, sauciet ka gribiet. Ka vēsta sena, laba paruna "Ko nevar nopirkt par naudu, to var nopirkt par lielu naudu "

Kikbokss, lielisks visu attīstošs sporta veids, spēks, ātrums, veiklība, precizitāte, reakcija.
Bet, tomēr es to uztveru kā lielisku sporta veidu ( uzsveršu...sporta ), atšķirībā no ielu cīņas, būtībā bez noteikumiem MMA ( mixed martial art ), Myai-Tai, Taizemes nežēligo boksu, pielieto tādas nosacīti nāvējošas lietas ka elkoņi, ceļi, bet kurā tomēr ir savi strikti noteikumi, tapēc ari Taizemes boksa cīņas devē par "astoņroču ciņām ( divas dūres, divi elkoņi, divas kājas, divi ceļi=kopā astoņi )


P.S. Katrā ziņā joprojām ir plaši diskutējams jautājums, vai boksam, tā klasiskajā izpausmē, ir vietas olimpiskajās spēlēs, dēļ savas nosacītās brutālitātes, neželibas, jo vis kas ir saistīts ar musdienu olimpiskajiem principiem, ir pamtā sākotnēji domāts, ka kaut kas skaists, cēls, un ļoti humāns. Kam meita, kam kleita patīkas, spriediet, izlemjiet paši, šajā jautājumā.

Par "angļu bokssa "iekļaušanu olimpiskajā programā, prāta nāk izcilā Franču karavadoņa Napoleona Bonoparta vārdi.
Lai uzvarētu jebkurā karā, ir vajadzīgas tikai tris lietas, nauda, nauda, un nauda.

Sveiciens Liepiņ Edžum dzimumdienā. Lūcijas diena.
Komentāri
Jurijs55: Angļi un franči pieraksta 1 otrai nacijai visādas neglītas lietas. Piemēram, teiciens "´aiziet neatvadoties". Angļi to sauc "aiziet franciski", franči, protams, "aiziet angliski"
Varbūt, kā pirmie spardīties sāka angļi, bet, pierakstīja to frančiem.
#1
2018-12-15 17:33
InJanis: Tautiesi !!!!

Nju englanderiem un spranciem tas naids ir muzsens, ka piem 100 gadu kars, ij nemitigie kaskji.Tas kaiminjNacijas. vienkarsi vienu otru neieredz..........lai ari aristokratijas izcelsme ir no viena supula.

P.S. Kauc kur salasiju labu izteicienu.
Dazadas nacijas, lielaka vai maak mera neieredz vienu otru. Bet............. !!!!! visas kopa vienbalsigi tas neieredz evrejus.
#2
2018-12-17 13:21
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Jautājums LV florbolistiem: (8)
“Slimoju“ (tagad jau pagātnes formā) par LV izlasi; kā daži tūkstoši apmānītu līdzjutēju: jūs, ko, speciāli esat...
Skaistums sportā (19)
Kuraa sporta veidaa ir skaistaakie sieviešu dupši...
Kur lai dabū slēpošanas un slidošanas instruktoru? (13)
Te oHO laikam neviens neslēpo un manu tēmu izdzēsa :((((( Vieta - uzvaras piemineklis.
Zumbas nodarbības Pārdaugavā  (2)
Kur Pārdaugavā var pieteikties zumbas nodarbībām?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.