FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
sauljuks dienasgrāmata
 Otrdiena 13-11-2018 13:26 18  154

par sarunāšanos...

Pirmaja brīdī, kad ieraudzīju savu brokastīs aicinātaju stāvam pie Ģertrūdes baznīcas, domāju, ka šis ieraksts būs par vilšanos. Par to, ka nekad vairs neiešu uz tikšanos ne ar vienu, iepriekš neredzējusi foto, un sākšu konkrēti diskriminēt pēc vecuma! Aklais randiņš! Mūsdienās! Nu neko, pati vainīga...

Bet vēlāk... kad notika saruna pie kafijas tases, sapratu, ka tam bija iemesls. Bija kaut kāds mistisks spēks, kas mani pamudināja šodien iziet no mājas un papriecāties pa lietu sejā. Un pie rezes satikt šo cilvēku, lai dotu iespēju viņam uzklausīt manu viedokli pa tiešo, nevis sarakstē, kur, lai arī teiktais būtu melns uz balta, bet to nepavadītu cilvēciskas emocijas.

Atziņas, atziņas, atziņas... tās krājas un savācas kopā dzīves laikā... reizēm plūst un mainās, citreiz nostiprinās un kļūst par pārliecību.

Mēs tik maz runājam ar sev tuvajiem cilvēkiem. Līdz ir par vēlu. Līdz klusēšanas siena ir kļuvusi par necaursitamu mūri. Klusējam un prātā izdaram visādus pieņēmumus par to, ko otrs domā, vai jūt. Rodas šķietamības ilūzija par savu patiesību par otru. Un reizem ir vēļ ļaunāk, ja runājam un runājam no savas ierakumu puses. Nedzirdot otru. Tāda selektīvā dzirde iestājas. Dzirdam it kā vārdus un teikumus, bet saprotam tos pa savam. Zinu, pašai ir gadījies...

Lai kā arī nebūtu, aizsūtīju cilvēku mājās parunāt ar sievu. Ja ne savādāk, tad vismaz palaist viņu vaļā. Lai cilvēks, beidzot saprot, ka dzīve ar vīru ir beigusies. Kā sievai. Bizness, īpašuma lietas - tie ir citi jautājumi. Savādāk vīrs braši tusē pa oHo. Kamēr viņa ir tur - mājās. Jā, katrs savā mājas stāvā un it kā viens otru neinteresējot... tak tomēr... Lai aizbrauc un izrunājas. Lai saprot, ko īsti grib vai negrib... Abi.

Galu galā lielākie klupšanas akmeņi šajā dzīvē ir tieši nespēja apzināties savas vajadzības. Tā skaidri un vienkārši. Un nākamais - atrast optimālo veidu kā tās piepildīt.

par pastāvību bez krāsas
citi ieraksti sauljuks d-grāmatā (~51)
Komentāri
laukroze: nu vai domā, ka paklausīs tevi, vai samainīs niku un turpinās???.. kaut kā sasaucas ar sociālos tīklos nupat apspriesto tēmu par donžuānu Ronaldu...
tomēr, ja vairāk pašas sievietes uzstās uz to, ka neielaidīsies ar precētiem/aizņemtiem, jo mazāk iespēju babņikiem zvejot..;)
#1
2018-11-13 14:26
sauljuks: Neko nezinu par Ronaldu...
Neesmu jau mamma viņam, lai pieprasītu paklausību... Šis konkrētais cilvēks, saprata, ka nekad uz esošo situāciju nav paskatījies no sievas puses. Es jau neliku viņam palikt laulībā mūžīgi mūžos. Es vienkārši ieteicu - palaist vaļā sievu! Lai, ja nu viņi ir tik sveši kā viņš stāsta, lai viņai beidzot arī ir iespēja sākt jaunu dzīvi!
Tikai tik daudz. Godīguma princips... Gribi sev citu dzīvi - ok! Bet dod tādu iespēju arī otram!

Par sievietes atbildību - piekrītu! Pašas atbalsta kreisos gājienus un pašas pēc tam kož pirkstos... stulbi...
#2
2018-11-13 14:32
Jurijs1962Augums163: Nesapratu, tad ko tieši ieraudzīji tajā "pirmajā brīdī" - viņa neglītu seju, vai laulības gredzenu rokā ?
#3
2018-11-13 15:12
sauljuks: Konkrētajā gadījumā - vecuma starpība. :)
#6
2018-11-13 16:21
EleonoraRuzvelta: kāda motivācija iet uz randiņu ar PRECĒTU. IErastie stāsti, ka nedzīvo kopā. aklais rands...noteikti vecs onkulis kurš meklēja muļķi žēlotāju kura apkalpos viņu neskatoties ne uz ko.Neko viņš nemainīs , jo viņam tā IR ērti. ja nebūtu tad sen jau būtu savādāk.
#4
2018-11-13 15:16
sauljuks: Motivācija? - Interese. Satikt, ieraudzīt, sarunāties. Pamatā jau komunikācija. Bet cilvēks, no, piemēram, grāmatas, atšķiras ar to, ka iespējams saņemt atbildes, nevis tikai tās iztēloties...
Man patīk satikt cilvēkus un ir interesanti komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.

Kas attiecas uz pārējo žultaino tekstu - jā, cilvēkam pavisam noteikti kaut kas dzīvē trūkst. Es atļāvos norādīt, ka viņš nav vienīgais, kuram kaut kas trūkst... pastāv taču iespēja, ka viņš ieklausīsies... Nekad nevar zināt par otru. Notiek visādas lietas... brīžiem pat brīnumi! :)
#5
2018-11-13 16:16
Cemodans: Liela daļa oho sievietes ir attiecībās, ja vīrietis ir oho, tātad no ķēdes norāvies vai nedod neviena?
#7
2018-11-13 18:20
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.