FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Piektdiena 28-09-2018 01:03 16  119

Ja nu iesēstos...

Beidzot varēju pēc dienas darīšanām doties mājās. Bija bez dažam minūtēm deviņi vakarā. Lija smalks lietus, garlaikojoties stāvēju pieturā un gaidīju savu transportu. No auto straumes pie pieturas lēni pieripoja mersis. Tik tieši pie manīm, ka taisi tik durvis vaļā un sēdies iekšā. Iekšā sēdēja simpātisks vīrietis. Paskatījās uz manīm, pāris sekundes pagaidīja. Paņēma telefonu un sāka rakstīt sms. Nodomāju, ka kādam pakaļ atbraucis. Pagāju pāris soļus tālāk no pieturas malas. Mersis lēni pabrauca tālāk no pieturas un apstājās. Lietus sāka intensīvāk līt. Nevarēju izlemt vai ņemt no somas lietussargu vai nē. Nē, neizņēmu. Bet savai iztēlei ļāvu vaļu. Varbūt džekam bija sarunāts randiņš. No visām pieturā gaidošām sievietēm, viņš izvēlējās (var būt līdzīga likās, kurai bija jābūt) mani. Vispār atdzina mani par labu, lai sēstos viņa auto. Vispār nobremzēju. Vajadzēja vērt tik durvis vaļā un sēsties mašīnā. Sākt čalot vismaz septiņas minūtes, lai viņš pie vārda netiktu. Tad atklātos pārpratums. Notēlotu, ka man bija sarunāts "aklais randiņš". Ja ne uz kafejnīcu aizvestu, tad varbūt apžēlotos (jo lija lietus) un uz mājām atvestu. Paspētu vēl atbraukt pakaļ, savai kavējošai sievietei. Tā fantazējot sagaidīju savu transportu. Es aizbraucu, bet mersis palika gaidot.

Jau pieslēdza Gribu uz Metallica
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~232)
Komentāri
langstinsh: Metallica!
#1
2018-09-28 02:15
Garoznieks: Es tiešām nenojautu, ka Tu tā biji pieturā. Būtu viss citādāk.
#2
2018-09-28 07:20
amelija: ak jē, kas tik tām sievietēm domās darās. Čalis piebrauca kārtot darba darīšanas, vai bērnu savākt. Šī jau uzbur veselu drāmtraģēdiju :((((( Toč labi, ka vēl auto neiekāpa, čalim vēl sirdstrieku piedzītu.
#3
2018-09-28 09:58
Garoznieks: Amēlij, tā ir autores fantāzija, ko viņa uzbur sev un Tev. Bet, ja arī realitāte, tad ar to viņa rosina iztēli citiem, dod stimulu pafantazēt, pārcelties citā dimensijā. Nevajag visu uztvert burtiski. Viss ir vienkārši, dažbrīd vienkāršāk, nekā iedomājusies.
#4
2018-09-28 10:10
amelija: Garozniek, viņas fantāzija man nerosina un nestimulē neko. Tik vien kā sašutumu izraisa. Un nevajag fantazēt, bet darīt. Ar sapņiem un citā dimensijā sevi nepabarosi, un auto ar plaukstās neiekritīs. Jo sapratu, ka autores vēlme bija paēst un tikt ar auto mājās.
#5
2018-09-28 10:22
Garoznieks: Amēlij, Tu esi neglābjama reāliste :)
Es, ja pārāk daudz iedziļinos realitātē, problēmās, man arī nav diez cik labi. Novēršanās no tām, skats citur - glābj manu dvēseli un rodas būtības balanss :) Jauku dienu!
#6
2018-09-28 11:02
Fantastic: "Vispār atdzina mani par labu" (c)
Vrb tomēr atZina??
#7
2018-09-28 11:38
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.