FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 vellata,  25-09-2018 16:18 4  156

Pilnmēness

Sarakste :

Viņš: Sveika! Tev patīk zelta lietutiņš?

Es: Nezinu, kas ar to lietu, bet zelts patīk stieņos un uz pirksta.

Viņš: Un kur Tu to gredzenoto pirkstu gribētu man iebāzt?

_____________________________________________

P.s. Pipec...

citi ieraksti vellata d-grāmatā
Komentāri
VECA_PIEPE: ...tas točen ir pipec!:D
#1
2018-09-25 17:28
MonaLiza: oho standart publika...mani te vairs nekas nepārsteidz ! :)
#2
2018-09-25 17:41
OnslovaMaargrieta: Kākur ?Degunā . Punķuss isrubināt ar zeltu dezifnicējas baktrērijas . Tagat daudzi slimo .
#3
2018-09-25 18:43
Bazhix: Kā par šādu pērli var "-" ielikt? :)
#4
2018-09-25 23:09
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zoohotel.lv atsauksmes (1)
Intresē atsauksmes par dzīvnieku viesnīcu zoohotel.lv
Kaķene kasās (10)
Sveiciens citplanētiešu (tā jua saka, ka kaķis nav no šis planētas) pazinējām/-iem! Mana brīnišķīgā kaķene Mur-ze ...
Savēlusies vilna kaķim (10)
Manam kakim ir gara vilna,bet tagad kad palika silts,vins visu laiku pa dienu dzivo ara.Vilna ir vienos kunkulos.Ja ...
Insults sunim. (14)
Insults suņukam, 11,5 g.v.Nespēj pārvaldīt kustības, krīt, acu zīlītes skraida pa labi un pa kreisi, galva grib ...
Kā kaķi atradināt no nagu asināšanas "nevietās"? (23)
asina pie stenderēm koka , uz tapetēm , uz soliņa istabā , uz mēbelēm , uz segām ... protams , rezultāts ir ne tas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅