FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Parama,  12-08-2018 13:29 16  52

Tas arbūza stāds, kas pārvarēja sausumu - skaisti zied!!!

vasara mums tāda, ka zieds izdzīvojušam arbūzam zied , maziņš, bet skaists /fočene miglaina sanākusi, nelikšu?) /. Ja vasara pieturēsies, moška pat auglis aizmetīsies... ļoti ceru

https://www.youtube.com/watch?v=QHgxRFVrq8M

strauji tuvojas sējas laiks visi arbūzi nokalta :(
citi ieraksti Parama d-grāmatā
Komentāri
RRAGANA: Šodien jau auksts un vējains. Vai ta arbūziem nevajag siltāku laiku?
A pārējais kā? Izdzīvoja? Tak rakstīji, ka nav ūdens un viss nokalta. Man šogad tikai kazene aizgāja pa pieskari. Saujiņa ogas bija, pārējais sakalta pusratā...
#1
2018-08-12 14:41
Parama: prieks, ka tev arī par maniem arbūziem sāpe. Ir. divi ziedi ir, bet nav vēl aizmetušieas. Burkānus man žurkas izēda, sīpoli jau pūst, gladfiolas mokās, dālijas arī... viena bēdu ieleja manā pagalmā
#2
2018-08-12 14:49
Parama: https://www.youtube.com/watch?v=bX4eY4k6JYg&list=PLvRSZrPSc-Ff
bvvQEQJcgwxkzh3Zy3QNq&index=11
#3
2018-08-12 14:52
langstinsh: Šogad priecājamies,par to kas izdzīvoja...
Pat botāniskais dārzs ar algotiem dārzniekiem izpmpējis abs dīķus.
Nekļšim par dārza vergiem...ir tikai jāsagl´bj no iznīcības vērtīgākais.
Gaidam pirmo saln jautrībai.
#4
2018-08-12 14:54
Parama: upenes man šogad saauga kā trakas, nebij kur likt! Uz ko tas? :)
#6
2018-08-12 14:58
RRAGANA: Oi, traki, traki! :(
Man tik tā kazene iznīka. Pārējais izturēja. Un pat persiku raža bija kolosāla👍 Ķiršus varēšu diu gad zaftēs ēst.
Japamēģina nākamgad man ar kādu arbūzu iesēt. Vieta pateicīga, saulaina. Ūdens ir. Sēklas pirki vai no arbūza atstāji?
#5
2018-08-12 14:54
Parama: ķiršus es jau 10 gadus mēģinu ieaudzŗt, un ābeles , bet parasti man stirnas un zaķi visus stādus apēd :)
#7
2018-08-12 15:02
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kaķis čurā kur pagadās! Ko darīt? (47)
Oho tauta, palīdziet ar padomu! mana skotu meitene čurā kur pagadās! bibliotekas dīvāns jau ir kļuvis par sistemātisku ...
Pavasaris un sunju meesli. (32)
Mani noveerojumi sekojoshi-sunju saimnieki nevaac meeslus aiz saviem miiluljiem-kaa panaakt sakoptu vidi un kam ar to ...
Pundurpinčers grauž visu (5)
Dēls nopircis pundurpinčeru, drīz būs gads. Sagrauztas grīdas līkstes, noplēsts linolejs, noplēsts virtuves krēsls un ...
Kā iemācīt kaķi pie kastītes? (10)
Paņēmu mazu kaķenīti apm,1 mēnesi vecu no ielas. Nav vienas pēdiņas. Biija ausu ērcīte, aizvedu pie ārsta, izārstēju. ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅