FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
korneelija1958 dienasgrāmata
 Piektdiena 10-08-2018 15:20 15  115

Pārdomas.

Jau otro dienu iet diskusija kur katrs var izteikt savu versiju par svara pieaugumu.Protams tā ir liela problēma sievietei jo viņa uz reiz tiek uzskatīta par rijīgu cūku.Citu variantu nav kā mazāk vajag rīt un vairāk kustēties.Protams viena daļa arī grēko un nenodarbojas ar fiziskām aktivitātēm.Kāpēc netiek apspriesti citi varianti?Vienkārši neesam ar to saskārušies, vienīgais ko zinām ir rīšana.Nevar jau te daudz muti virināt un nosaukt citas problēmas kuras rodas sievietēm-tā pa draugam liks saprast, ka to nevajadzētu muldēt tie taču ir mūsu.....! Tād nu paliek rīšana ar kuru visi ir apmierināti.Neviens nav ieinteresēts to problēmu padiskutēt arī no citas puses.Tas viss paliek tukšas muldēšanas līmenī.

Tagad par sevi.Līdz četrdesmit gadiem biju kā visas normālās sievietes un strādāju darbu kur rīt varēja no rīta līdz vakaram.Tavu brīnumu svars normāls , nebija jāuztraucas.Tad nāca veselības problēmas un svars divos mēnešos papildinājās par divdesmit kilogramiem.Ko nu?Ziepēt striķi dēļ svara! Galvenais tajā brīdī bija veselība un svara pēc to nepasliktināt vēl vairāk.Ārsts teica izvēlies kas tev ir svarīgāk.Uz darbu un no darba eju kājām.No veikala visu stiepju rokās.No maija sākuma jau peldu kad citi vēl staigā kurtkās, brīvdienās braucu ar riteni un vēl ir dārziņš pa kuru palocīties.Seriālus neskatos un čipšus neriju.Tā kā mīlīši nevajag visus cilvēkus likt pār vienu kārti.Priecājieties , ka ir laba veselība , esat jauni un visa dzīve vēl priekšā.Tas viss var vienā brīdī sagriezties ar kājām gaisā un ko tad?Vienkārši gribēju pateikt, ka dzīve turpinās arī ar tiem liekajiem svara kilogramiem un nav visi vīrieši vienādi.Cik zinu tad daudziem patīk tās apaļīgās .Galvenais lai ir veselība jo ja nav tās tad nelīdzēs nekas.Lai visiem jaukas brīvdienas!

Ķiploku diena. Varonis.
Komentāri
Skumjudruva1950: Viela pārdomām jaunajiem un veselajiem.
#1
2018-08-10 15:57
korneelija1958: Vienkārši reizēm mazliet ir skumji ja es esmu apaļa mani var nosaukt par rijēju,katrs var bez iemesla uzrakstīt un teikt ko tu resnā cūka gribi atrast.Tad kad jāapspriež citi varianti tam resnumam tad ir klusums-vienīgā kaite rīšana.
#2
2018-08-10 16:03
Marija_Anna: Tas ir vienkāršākais veids , kā cilvēkam izgāzt savu agresiju un dusmas. Kad citu argumentu un domu nav.
Tikko vienā citā soc tīklā puisis uzbruka meitenei , norādot uz viņas apaļumu. Prasti, bez ceremonijām , netaktiski... cik jau tāda uzruna vispār var būt taktiska un korekta attiecībā pret svešu cilvēku.
Jāsaka, ka meitenei ir veselības problēmas, kuru dēl svars ir daudz vairāk kā vajadzētu.
Visa sākums bija diskusijā par .... vēlēšanām, pirmsvēlēšanas aģitācijas veidu, likumību un godīgumu attiecībā pret vēlētājiem. Vienkārši , par cilvēcisku attieksmi un uzvedības kultūru tika aizmirsts.
Meiteni apbižot nedosim. Tāda veida oponents tikai sagādā sev atbilstošu attieksmi . Tagad un turpmāk.
#3
2018-08-10 16:38
korneelija1958: Tagad ir tāds laikmets kur tiek borēts un cildināts tikai tas ja esi atbilstošs standartiem ja kačā muskuļus esi baigais vecis.Netiek vērtēts cilvēka iekšējais skaistums,galvenais ārējais iesaiņojums.Atvainojos jau tiem kas tā neuzskata.
#4
2018-08-10 16:48
Lapsa18: Arī es esmu apaļīga ,ļoti cenšos veselīgi dzīvot,bet nelīdz.Esmu samierinájusies un cenšos dzīvot bez kompleksiem.Mans vīrs mani dievinája.Ja mīl,svaram nav nozīmes,bet ,iepazīstoties,vīrieši protams izvèlás tievás un bieži iekļūst apburtajá loká.
#5
2018-08-10 20:02
korneelija1958: Katram taču ir dota brīva izvēle,nevienam neuzbāžamies ar saviem apaļumiem.
#7
2018-08-10 23:32
riebekle: Mēs, apaļīgās, esam foršas. Un nav jau tā, ka izvēlas tikai tievās. Dažādas izvēlas un ne jau pēc dzīvsvara, bet gan pēc tā, cik foršas kā cilvēki. :)
#6
2018-08-10 20:28
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.