FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Kurts69 dienasgrāmata
 Sestdiena 21-07-2018 19:21  82

Romantisks? Nu nez, varbūt. Mūsdienās šim vārdam ir kaut kāda nievājoša piegarša. Cilvēki kļuvuši vairāk atkarīgi no mantām. Tas nav ne labi, ne slikti. Tāds laikmets.

Esmu dabas bērns. Tas gan. kaut visu mūžu pamatā starp pilsētas mūriem. Ierasts man tas fona troksnis, tā ņurdoņa. Bet arī pilsēta var būt dabiska. Tad kad piecos no rīta pamosties no sētnieka lāpstas skrasptoņas gar asfaltu tīrot naktī sakritušo sniegu, kad dzirdi kaiju kliedzienus uz blakus jumta, kad vēro debesis un mākoņus. Mākoņi ir mākslinieki. Tie vienmēr uzbur ko jaunu! Tiem nekad neaptrūkstas ideju. Un parki, ziedi, baloži.

Daba ir manī ieaugusi dziļām saknēm. Ar jūras malā pavadītajām vasarām - baltām smiltīm, viļņiem..., pēc peldes atguļoties uz paladziņa noreibst galva, viļņu šalkas ausīs skan vēl tad, kad jau esi aiz kāpām, un zilas, zilas debesis. Debesis ir vienmēr!

Daba ir manī ar meža darbiem ziemā..., ir auksti, ugunskurs deg, smaržo tajā nupat samestie iegļu zari, dūmi kāpj debesīs, cimdi slapji, kājas arī. Velc pa sniegu, pacel - met. Stundām ilgi. Tad pārtraukums ar saldu tēju no termosa un līdzi paņemtajām sviestmaizēm. Kamēr sāk krēslot.

Daba ir manī ar pavasara laivu braucieniem. Jā, ūdenim ir milzu nozīme. Tas nekad nav biedējis, to ir jājūt, tam ir jāļaujas un ar to var sadraudzēties. Tajā var atgulties "Zvaigzītē" un skatīties mākoņos. Kā tie slīd, pavisam mierīgi, balti. Var peldēt pretī saulrietam pa saules taku, kamēr pietiek spēka atpkaļceļam. ūdens ir tilts starp mums un pasauli visapkārt. Varbūt tilts ar Dievu? Man nav atbildes.

meži, purvi, kalni - it viss ir manī. tik daudz kur ir būts, tik daudz kas redzēts. Nav jēga uzskaitīt, kārtot pa plauktiņiem. Sirdī nav plauktu, to taču zina visi. Esam 21. gadsimtā. Sirds ir taikai tāds dīvains muskulis. Kamēr tas kustās, tikmēr mēs esam te.

Tāpēc nezinu vai esmu roamntisks, bet dabisks gan. Ne jau Mauglis! Tikai pieaudzis pilsētas bērns.

(un būšu atklāts - es nelasu komentārus pie saviem ierakstiem. Tam nav jēga. Ir mirklis, ir ieraksts. Kas izteikts, tas palicis pagātnē un zaudējis aktualitāti. Nav jēga apspriest to, kas jau ieaudzis nezālēs. Ceru ka nevienu neaizvainoju. Publisks tikai tāpēc, ka varbūt kāds jūt līdzīgi un ieraudzīs manī dvēseles draugu, bet draugu par daudz nekad nevar būt. Tāpēc nerakstiet komentārus. Ja ir ko teikt, tiešām gribas parunāt - rakstiet vēstuli)

rižs, simpātisks, muskuļains(pat ļoti),... gaidam. Februārī gaidam pavasari. Tik...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.