FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 10-07-2018 20:29 33  131

par bildēm

un vietnēm kā šī. un atklātību.

man liekas, tikai esot anonīms, cilveks var būt pietiekami atklāts, lai šīs atklātības iespējamais kaitējums, nebūtu tik liels, ka turpmākā eksistence viņa sociālajā apkārtnē kļūtu grūti iespējama.

es bieži esmu lasījis, ka cilvēks neatļautos runāt/rakstīt to un šito, ja vien viņa seja būtu redzama. bet, jā! tieši tā! bet padomā, ja tu gribi pa īstam patiesas domas, vai arī domas, kuras cilvēks citādi neatļautos paust, tad anonimitāte ir tam viens no garantiem. otrs in neaizsniedzamība, kura izriet, protams, no pirmā.

ir stāsti(un ticami), ka valdnieki, lai zinātu, ko īstenībā par viņiem tauta domā, mēģināja sajaukties ar pūli, kļūt anonīmi. un pareizi darīja, jo tas slānis ar dibenlaižām un pat normāliem padotajiem vienmēr ir filtrs. bet ja tu gribi zināt pats, vienīgais veids ir kļūt anonīmam. kļūt ne par ko.

tāpat te. oho vai vispār internetā. domas un komentāri var būt daudz atkailinātāki, tuvāki cilvēka īstajai domu gaitai, sajūtai, nekā tad, ja cilvēks uztraucas, ko par viņu padomās, kādas sekas būs.

te ir vārda brīvības dilemma, kurā pietiekami daudzi izvēlas klusēt, lai neradītu savai rīcībai sekas, ko tad nožēlos. un tā, vārda brīvība ir, teorētiski, bet praktiski tās nav. ierobežota, pat ļoti.

un labi, ierobežojumi nodrošina pašu šo brīvību, lai arī tas var nešķist acīmredzami. bet kuri ir labi un kuri ir nevajadzīgi slogi? te ir ļoti trausls balanss, jo teiktais var traumēt un stipri, bet vēl nav zināms, vai tas ir slikti vai labi.

nav tik slikti iegūt psiholoģiskas bruņas pret pret sevim vērstu negatīvu vārdu. bet ja te nav mēra, tas rada spriedzi, kura rada efektu, kad komunikācija vairs nav derīga nekam.

un tad sanāk beigās tā, ka viss te ir atkarīgs no iekšējām bremzēm un ātrumiem, kādos cilvēks "brauks" savā sakāmajā.

vēl lieta ir tā, ka pastāv vizuālās preferences. skaists cilvēks maksā citu cenu par visu, kā to dara neglītenis. visā. arī tajā, kā citi vērte viņa sacīto. neglīta sieviete var garā būt šķīsta un skaista kā rīta rasas pilieniem veldzēta lauka puķe, bet ārēji... ja citi viņu redzēs, viņi nereaģēs uz cilvēka garu, bet reaģēs ņemot vērā cilvēka vizuālo tēlu.

un atkal, anonimitāte te palīdz.

tāds ir mans funktieris par bildēm šovakar.

Garum First Contact
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~488)
Komentāri
Tessa: tu doma, es runatu citadak, ja nebutu anoniima? :)
#1
2018-07-10 20:34
fargo: tev ir bruņas. jau ir. tāpēc, tas ir savādāk. pateicoties tām, tu vari izpausties ja ne brīvi, tad brīvāk, ja to nebūtu.
#2
2018-07-10 20:37
riebekle: Jap. Piekrītu. Anonimitāte pasargā. Un dzīvē esmu diplomātiskāka, te tiešāka.Rūdījums ir, ne te vien, arī citā vietnē, bet tāpat ir kaut kādi brīži, kad esmu ievainojamāka. Un, domāju, tā ir katram.
#3
2018-07-10 20:54
jozolsendzēsts 2018-07-10 22:42
Epifanija: skaista sieviete arī var būt garā šķīsta, kādēļ gan ne, kāpēc visas labās īpašības tiek piedēvētas tikai neglītenēm, bet skaistai uzreiz zīmogs - palaistuve? cilvēka iekšējo būtību nevar izsecināt pēc viņa vizuālā, cilvēks ir jāiepazīst un reti, kurš var būt tik drosmīgs būt pats, visi slēpj savu patieso būtību, lai izpatiktu...
#5
2018-07-10 22:44
fargo: kāpēc nevar? var. runa ir par to, ka skaistumam tiek dotas atlaides, kuru nav neglītumam. īstenībā, senajās pasakās, vairums nelietīgu sieviešu bija neglītenes un pat tās, kuras bija glītas, bija tikai tādas, jo izlikās.
bet skastās bija labās. ir par ko padomāt, vai ne?
#6
2018-07-10 22:48
Epifanija: skaistumam netiek dotas nekādas atlaides, pat vairāk pārbaudījumu, jo ir pamanāmāks, skaistam ir jāprot atšķirt, kas ir patiesi un kas ir viltus, kas, ne tik skaistam, tiek dzīvē mazāk dots.. skaists nedrīkst saslimt ar zvaigznēm
#7
2018-07-10 22:55
Pārējos 26 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.