![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
75 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
fargo: ja ūdeni ļoti lēti varēs izmantot degvielai, tad nodoklis uz to bus tāds, ka cilvēks-mazais, neiegūs finansiāli daudz no atklājuma.
par globālo sasilšanu. planētas iedzīvotāju grupai, kuri sevi uztver par pasaules valdniekiem gribas ar likumu pakļaut sev resursus, kuri šobrīd atrodas katras nācijas valsts kompetencē. ar to nepietiek. resursus ir vēlme kontrolēt tieši. #1 2018-06-28 16:38 JurisK: Uudeni dedzinaat nevajadzees, uudens un ogljskaabaa gaaze zem zemes kjiimiskaa reakcijaa rada naftu un gaazi, kas ir ogleklja un uudenjrazha savienojumi.
#4 2018-06-28 18:24 JurisK: Atgaazes, ideaalaa variantaa CO2 un H2O ir tikai sastaavdaljas jauniem naftas un gaazes kraajumiem.
#3 2018-06-28 18:23 coldlands: Es mol par gaisa tīrību. Man protams patik muskuļu auto ar V8 motoru, bet elpot arī gribas.
Ne nu manam mūžam pietiks, bet es uztraucos par manu mazmazmazmazmazmeitinu Lienīti. #5 2018-06-28 20:46 JurisK: Redzi, CO2 ir dabīgs produkts, augi no tā pat pārtiek, parējais izšķīst, nonāk zem zemes, kur to pēc 40-100 gadiem atkal varēs liet degvielas tankā. Vismaz pagaidām elektroauto ir videi daudz nedraudzīgāks.
#6 2018-06-28 22:00 coldlands: Es tik dzirdēju par elektroauto akjiem, bet kas vēl viņiem ir nedraudzīgs?
Augi tā vēl paelpos, bet ka ar cilvēkiem? #7 2018-06-28 22:09
Pārējos 23 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā cīnīties ar pelējuma sēni? (17)
Māja no silikātu ķieģeļiem, sienas un griesti izlīmēti ar tapetēm (parastām). Pa slapjo laiku stūri sapelējuši. ...
Mājas renovācija,siltināšana 5st.mājai (19)
Vai kāds ar to ir saskāries?Mums tagad piedāvā.Būšot lētāka apkure.Bet kredīts taču jāmaksā arī vasarā,protams.
Flīzes ķošai!!! (18)
Pienācis laiks arī man kautko pajautat, meklēju tā sakot dezaineri,taisu ķošai nelielu remontiņu,viss it kā pa ...
Pirtslāvu remonts. (19)
Oshkoka pirtslaavaam ir plaisas un izdrupushas zaru vietas. Ar ko labaak aizpildiit? | ||||||||