FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Sestdiena 02-06-2018 10:26 9  29

saskaņa

nolāpītā, salkanā, freeload sološā saskaņa škebina. kas noticis ar youtubi, ka katra reklāma ir šitie glumie sprukstiņi? paciest preču reklāmu nav grūti , bet šito ne. bāc, ar mietu pa muguru varētu sadot, lai nelien manā ekrānā. "mēs jums dosim naudiņu. ja? saprotiet pareizi, mēs paši naudiņu nepelnam, mēs paņemsim no vieniem pilsoņiem un dosim citiem, nē nē, savu naudiņu mēs jums nedosim, arī mūsu sponsoru naudiņu mēs nevienam nedalīsim, mēs ņemsim citu cilvēku naudiņu un dalīsim un būsim labdari un sauksim sevi par devīgiem. vai tad ir grūti būt devīgam ar to, kas nav tavs? nē, tas ir viegli un to mēs apsolam. eiropu, eiropu mēs jums apsolam." tfu!

ps. un jā, pie tā, ka cilvēkiem ir mazas algas un pensijas ir vainīga... Lielā Netaisnība. nē, nevis tas, ka darba ražīgums ir pat ne puse no asv strādnieka, un nē, arī ne tas, ka paši darbi ir ar zemu pievienoto vērtību vai vienkārši valsts pārvaldes daļa un īstenībā nerada preci, kuru kādam vajag, arī ne tas ka eksports ir septiņreiz zemāks kā ziloņkaula krasta republikai, nē... pie zemām algām un pensijām ir Vainīgs Kāds. un zini ko? mēs pat zinām KAS ir vainīgs, klausies bērns, vainīKs ir Ļaunais Kapitālists. nē, nevis ierēdnis uz ierēdņa un viens tups ekonomikas ierobežojums uz cita pleciem, nē, nevis likumdošana, kura stimulē slēpt nodokļus, nē, nevis normatīvi, kas padara nodokļu maksāšanu par hērakla cienīgu uzdevumu, lai saprastu ko un kā ir jādara bez grāmatveža augstākās izglītības, NĒ vainīgs ir Kapitālists. tāds rēgs, kas mājo zem gultas tumšā istabā un naktī slēpjas skapī, lai biedētu bezmiega bērnus. Ļaunais Alkatīgais Kapitālists. un ja vien mēs varētu vēl vairāk taviem līdzpilsoņiem laupīt ekonomisko brīvību, vēl vairāk aplikt tava līdzcilvēka iniciatīvu ar visidiotiskākajiem normatīviem un prasībām, TAD... tad būs laime. un eiropa. bez eiropijas nekur. mēs tev apsolām. mēs dosim, mēs palielināsim... mēs VARĒSIM.

nē, toč nokaitināja...

kam patiks tās ir labas dienas
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~499)
Komentāri
Drole: Prieksh shitiem ir opcija:
>Report>Spam or misleading vai htps://www.youtube.com/reportabuse
#1
2018-06-02 10:58
fargo: par to padomāšu. saproti, es godīgi skatos reklāmas, jo tās nes ienākumu tiem contenta radītājiem, kas man patīk. esmu ibiomatj apzinīgs lietotājs. bet es padomāšu, sava sirdsmiera labad.
#2
2018-06-02 11:03
janisb: Reklāmu bloķētāju loms uzlikt?
#3
2018-06-02 13:03
fargo: jā, loms.
#4
2018-06-02 13:09
janisb: Kamēr cepi DG ierakstu kādus 3..4 varēja paspēt uzlikt un notestēt, kurš labāk ģeld...
#5
2018-06-02 13:12
fargo: nav nekas jātestē, es zinu, kas "ģeld". es negribu. tā ir izvēle. un tēma ir par ko citu, nevis sūdzība par reklāmas esamību tur, kur es to pieņemu. redzi virsrakstu? tur ir rakstīts "iesakiet man kā izvairīties no reklāmas?"
#6
2018-06-02 13:34
janisb: Tēma ir gaudas par reklāmas saturu, nav reklāmu nav satura, par kuru gausties...
#7
2018-06-02 13:37
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.