FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Pirmdiena 28-05-2018 19:59 3  49   1 atbildes

Blondīne zemessardzē. Vēstule no kazarmām.

Sveiciens no zemessardzes!

Nu jau trešā nedēļa zemessardzē. Pamazām attīstāmies, kā saka mūsu rotas komandieris. Ir jau grūti, jo īpaši piecelties no rītiem. Bet krāsoties nu jau vispār neprasās. Bikses gan nēsājam uz gurniem un kreklu sienam virs nabiņas. Komandieris par to vairs nekasās. Pēc tam, kad piepumpēšanās laikā puse no mums aizmiga, viņš teica, ka viņam esot piegriezušās tās dusošās skaistules modināt, katra, redz, buču, prasot.

Pagājušajā nedēļā iemācījāmies jaunu terminu – rotēšana. Sākumā domājām, ka tas ir kas līdzīgs virpuļošanai, kad ar kupliem svārkiem griežas apkārt, bet tas tā nav. Rotēšana nozīmē to, ka katru nakti guļam citās kazarmās. Kad veči runā par dienesta rotēšanu, viņiem nez kāpēc tā nepatīk. Mums, meitenēm, gan iepatikās.

Mācāmies arī nelietot rupjus vārdus un lamāties. Piemēram, vārdu “mauka” tagad aizstājam ar vārdu “lēdija”, komandieris saka, ka būtība jau nemainās, tikai smukāk skanot. Daudz tas neko ikdienā nepalīdz, jo ja iepriekš kāvāmies dēļ tā, ka kādu nosauca par mauku, tad tagad pa zobiem var dabūt arī par to, ka kādu uzrunā par lēdiju. Stulbi.

Konkurence tagad gan sīva. Savairojies to lēdiju te ka biezs. Bet tagad esam izveidojušas savus grupējumus, izstrādājam stratēģiskus kaujas plānus un novācam konkurentes. Aizvakar izslēdzām vienu lēdiju grupējumu, kas nezin kā pamanījās visu laiku aizrotēt pie foršākajiem kareivjiem. Ģērbtuvēs tām lēdijām un puišiem sabērām drēbēs sarkanos piparus, kad šie izmetās pleķaini, palaidām baumas par triperi konkrētajā lēdiju rotā. Tagad viņas izņemtas no aprites un atrodas hospitālī uz izmeklēšanu.

Pagājušo nakti mums bija mācības. Saņēmām kaujas uzdevumu naktī vecajos kapos atrast pretinieka slēpņus un saņemt šos gūstā. Pirms došanās uzdevumā bija jānokrāso sejas kaujas krāsā. Ilgi domāju, ko lai tādu smuku uzkrāso, beigās izlēmu uzkrāsoties par dzīvo mironi. Druškas meitiņa pagājušajā Helowīnā bija sajūmā, jo izskatījos kā točna beigta, puse sejas uzkrāsoju kā galvaskausu, otra puse ar notecējušām asinīm. Izskatījās nereāli reāli. Kad līdām izlūkos, netīšām uzskrēju virsū vienam no pretinieku komandas. Tas sāka bļaut nelabā balsī. Saskrēja arī pārējie. Sagūstījām ātri. Kā komandieris teica – paņēmām uz pārsteigumu. Mani paslavēja. Es tā sapriecājos, ka izdomāju aizskriet ātri no rīta uz slimnīcu un pastāstīt labās ziņas vecajam pulkvedim, kuram toreiz piemetās sirdslēkme pēc tam, kad man mutē bija ūdens un centos izskatīties gudra, uzliekot brilles. Aiz priekiem par mūsējo uzvaru, aizmirsu notīrīt no sejas kaujas krāsojumu. Mjā, laikam nebija prātīga doma tā uzreiz bez brīdināšanas ierasties… Bet pulkvedi tomēr atkačāja, medpersonāls tur labs.

Vārdu sakot, viss ir lieliski, manas dārgās lēdijas.

Blondīnes dienesta atziņas Viņa
Komentāri
RRAGANA: Ak "lēdijas"! Nu skaic! Tas protams daudz ko izskaidro ;)
#1
2018-05-28 20:35
Fantastic: :)) "Apjājāt" rotas komandieri? Viš tak pirms laika jau izdeva pavēli par blondīņu atskaitīšanu!
Gaidiet sūdzības. :)
#2
2018-05-28 20:46
Stika: 😄
#3
2018-05-28 21:23
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.