![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
InJanis: Tavas, Tavas problemas fon Riebiga.
Njapatik, njalasi...............Savu irsi nedzirdesi. P.S. Varu tev ja velies privatu vestuli uzrakstit, ar tekstu..............Cau, ka iet ............... #2 2018-05-22 19:30 InJanis: Jauc !!!!!
Es butiba nekad nezvanu, un nerakstu privatas vestules svesam tantem :-))) Bail.................. #4 2018-05-22 19:33 riebekle: Jā, laikam jaucu. Tagad atceros, ka tādus plūdus neesmu saņēmusi. :)
Jā, nu tas labi, ka baidies. Mani tas apmierina. :))) #5 2018-05-22 19:41 InJanis: Tautiete !!!!
A tu nekad nesi domajusi ka vieteja gastronoma pardevejai, ir vairak ka PO ( dzili vienalga ), kas tur patik, kas nepatik, kas tur apmierina, kas nje ????? #6 2018-05-22 19:47 jozolsen: Te jau jau arī to irsēju gana..un arī gribētu nokost-nobeigt uz neatgriešanos.. iesējas-i - Ne jau pēc skaņas , bet smakas..Nu tās no atejas..ķēzes..
#7 2018-05-22 21:26
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Papagailītis met nost mazās spalviņas (16)
Vai tas ir normāli, ka tagad 4 mēnešus veca viļņveida papagaiļu meitenīte intensīvi kasās un met nost spalviņas, tādas ...
Gribētu ņurcamu suni. Kaķsi no manis bēg. Vai varat ko ... (20)
Tikai negribu toi un čihaihai, kas trīc. Kaut ko mazliet lielāku. Un arī ne taksi ar mazajām kājiņām. Un arī ne pūdeli, ...
Kādu suni izvēlēties? (45)
Dzīvoju dzīvoklī - 100m2, nevaru atrast nevienu piemērotu, neliela auguma suņuku, kurš patiktu un būtu piemērots ... | ||||||||