FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 InJanis,  22-05-2018 19:11 12  27

IRSUlogija, odi, knisli, dunduki.............tobis laikam pareizi ir teikt, dunduri.

Labvakar Tautiesi !

Uz so temu IRSUlogija mani pavedinaja, sovakara, sapes pilns kliedziens pec padoma , sadala Pieredzes apmaina.Sapampis vaigs, vai kas lidzigs, protams es visu pametot ka isteni tautisks Spriditis metos virtuali paliga, ar savu tauta iemilota daktera padomu ( lugums nejaukt ar diplometu arstu ) ;-))))

Koroce.

Ko Jus nematies Tautiesi !

Tiesi sodien, uz ielas, satiku senpazistamu vietejo modzahedu, ar nju riktigi sapampusu vaigu.

A kas izradas, IRSIS, vien gab, ( ir tads rets lapsenveidigs lidonis, dzivo savas nomalas pa daudz personu ligzdas ), iekodis, luk tas bija patiesi .............sapampis vaigs ..........
Ij vis vel teica ka tas vel sikums, vakar vakara bijis 2 reiz trakak.........

P.S. Nesmu sikak petijis IRSUlogiju ( bus japaskatas tulji, zinasanai, ir man tada nelaime, kauc ko luret, uzzinat, neatliekot uz velaku laiku ), bet senci macija ka no cik tur 3 irsu kodieniem, cilveks vienkarsi nomirst.


Ka reizi lasiju, pa biskam labu, labako gramatu, par Latviesiem izsutijuma "Via Dolorosa" ( sapju cels ) vairak ka iesaku palasities visus 3 sejumus kas man ir ( butiba ta nav viena autora gramata, bet no daudz, daudz cilveku atminam, kas ir bijusi izsutiti Sibirija, izdota apm 1990 gada )


Kapec to rakstu...........kauc kur tur bija minets, ka ja cilveku taja Taiga kauc kur pliku piesien, max 2 dienu laika, vinju nogalina moskas ( po latisski knisli), un odi.


Tas vis tur ir tik baismi, ka daba esot no tiem knislu kodieniem, roka sapamst vismaz divtik.

Te nu gan man ka senam lopkopim ka sacit jasaka, pat musu sencu zemite, kad vasara ir tas knislu laiks ( ari musdienas ), govis ganibas ara nedzen, jo...... no ta knisliski banditiska masveida uzbrukuma, nabaga gote, vienkarsi.... nomirijas ;-(((((

Koroce...............mazs knislitis gaz lielu vezumu.

Turpinajums sekos, kad busu papetijis IRSUlogiju neta dziles.

P.S. Smiekligi jau liekas tas ka temu par odiem, es ieliku sadala `dzivnieki ";-))))) ( citu neatradu ) Isak sakot Irsis, irsim draugs ;-))))

Kapos Romantika, Kapu Romantika, vai... Rabarbers istais ( DG zemak manis...
Komentāri
riebekle: Mjā... Baigā dIRSUloģija sanāca...
#1
2018-05-22 19:27
InJanis: Tavas, Tavas problemas fon Riebiga.

Njapatik, njalasi...............Savu irsi nedzirdesi.

P.S. Varu tev ja velies privatu vestuli uzrakstit, ar tekstu..............Cau, ka iet ...............
#2
2018-05-22 19:30
riebekle: Man škiet, ka kaut kad rakstīji. Vai es ko jaucu?
#3
2018-05-22 19:31
InJanis: Jauc !!!!!

Es butiba nekad nezvanu, un nerakstu privatas vestules svesam tantem :-)))

Bail..................
#4
2018-05-22 19:33
riebekle: Jā, laikam jaucu. Tagad atceros, ka tādus plūdus neesmu saņēmusi. :)
Jā, nu tas labi, ka baidies. Mani tas apmierina. :)))
#5
2018-05-22 19:41
InJanis: Tautiete !!!!

A tu nekad nesi domajusi ka vieteja gastronoma pardevejai, ir vairak ka PO ( dzili vienalga ), kas tur patik, kas nepatik, kas tur apmierina, kas nje ?????
#6
2018-05-22 19:47
jozolsen: Te jau jau arī to irsēju gana..un arī gribētu nokost-nobeigt uz neatgriešanos.. iesējas-i - Ne jau pēc skaņas , bet smakas..Nu tās no atejas..ķēzes..
#7
2018-05-22 21:26
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Pundurcūciņas (1)
Vai zināt kādu, kam mājās ir pundurcūciņa? Mini zoodārzi neinteresē.
Papagailītis met nost mazās spalviņas (16)
Vai tas ir normāli, ka tagad 4 mēnešus veca viļņveida papagaiļu meitenīte intensīvi kasās un met nost spalviņas, tādas ...
Gribētu ņurcamu suni. Kaķsi no manis bēg. Vai varat ko ... (20)
Tikai negribu toi un čihaihai, kas trīc. Kaut ko mazliet lielāku. Un arī ne taksi ar mazajām kājiņām. Un arī ne pūdeli, ...
Kādu suni izvēlēties? (45)
Dzīvoju dzīvoklī - 100m2, nevaru atrast nevienu piemērotu, neliela auguma suņuku, kurš patiktu un būtu piemērots ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅