FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
nakotne08 dienasgrāmata
 Ceturtdiena 17-05-2018 00:01 2  36

Stāsts

Stāsts

Auto traucās pa ceļu lielā ātrumā pretīm nezināmajam, meži un pļavas un es starp auto rindām. Doma, ka satikšu Tevi mani dzina kaut uz pasaules malu... Kā apmaldījusies skuķe savā naivumā un mīlestībā pret Tevi...gaisā virmoja vakara blāzma, debess pamale jau ietērpās savā košajā nakts tērpā kārtoja vēl pa dūnu mākonim savām atvadām no dienas. Līkumi un nobrauktuves, un ātrums....es zināju, ka gaidi mani....katrs riteņa apgrieziens mani nesa tuvāk Tev! Strauji tuvojās tumsa un bailes... vai atradīšu Tevi. ... Bet ir kaut kas stiprāks par bailēm, šaubām un neziņu.... vēlēšanās būt ar Tevi, sajust Tevi.

Tu man priekšā sēdēji kā princis, kā karalis, … bet es iemīlējusies princese. Uz pleciem un krūtīm man mirdzēja pērles, mirdzošas ūdens lāsītes, kuras izrotāja manu saulē iedegušo augumu…Un katrā no mazajām pērlītēm atmirdzēja Tavs iekāres skatiens…un to bija tik daudz! Tikai man vienai vienīgajai....šajā brīdī, šajā naktī!

Un Tu teici: , , Tu esi tik skaista…! ”

Jā, es esmu skaista no Tevis, no tā cik ļoti Tevi …vēlos mīlēt..! Es sajutu, ka esam ietīti burvju mākonī, plīvurā, kas pasargā no ārpasaules…

Logs - mūsu nakts sargs bija aizmiglojis skatu kokiem, mēnesim un zvaigznēm, lai ziņkārīgie mūs netraucētu… tikai rasas lāsītes kā nodevējas slīdot pa rūti, izveidoja mazas taciņas pa kurām līksmodama mūs vēroja nakts burvība.

Mēs abi domās, čukstos lūdzām laiku, lai tas apstājās….! Lai nekad nebeidzās mūsu nakts stāsts…kurš kā dāvanu mums uzbūris vienam otru!

Tu rotaļīgi lūkojies manī un smaidīji, un es lasīju Tavā sejā, Tavās acīs tos vārdus un teikumus, kuri bija domāti man! ... kā atzīšanās, ka esam viens otram tik tuvi.

….un tad Tu man klāji gultu... ar alku, ilgu un iekāres palagiem… ar sapņu spilveniem…un mēs lidojām debesīs, kuras tanī brīdī atvērās tikai mums, … kā apstiprinājums, kā zīmogs mūsu laimes mirkļiem!

…Bet pienāca rīts…ar dzeguzes kūkošanu viņpus grāvim. Tā nekaunīgi noskaitīja mums stundas, cik palicis laika būt kopā…bet es zināju, ka dzeguze nekūko atvadas, ka tas ir tikai sākums...kā tad, kad dzeguze piekūko naudiņas, tajā brīdī es biju Tev blakus....Tavās rokās....

Tu biji aizmidzis.... un es nolikusi galvu uz Tavu plecu uzmanīju Tavu miegu….Skaitīju Tavus sirdspukstus, salīdzināju ar saviem un Tavi bija vairāk….elpoju Tavu ķermeņa smaržu un domāju, kā lai to paņemu līdzi, kur lai es to noglabāju, lai nekad man netrūktu.....Tevis!

...Es nezinu ko Tu sapņoji, bet zinu, ka Tu šai naktī ar mani biji laimīgs…!

citi ieraksti nakotne08 d-grāmatā (~1)
Komentāri
RRAGANA: Man patika!
#1
2018-05-17 09:48
riebekle: So sweet :)
#2
2018-05-17 09:57
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.