FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Fantastic dienasgrāmata
 Otrdiena 15-05-2018 22:23 14  92

Ierindnieka Sūdzība !

Tā kā blondīne R. mēģina mazgāt rokas nevainībā par pārkāpumiem zemessardzē, atklātībai tiek nodota viena no zemessargu sūdzībām par viņu Rotas komandierim (pirms viņš izdeva Pavēli par blondīņu atvaļināšanu no dienesta).

Ierindnieka V.B. Sūdzība - Ziņojums Padsmitās rotas komandierim

Blondīne R. man "uzlika aci" jau pirmajā viņas ierašanās dienā. Sākumā es domāju, ka viņa šķielē, tomēr izrādījās, ka viņa vislaik groza acis manā virzienā, tāpēc tas izskatījās pēc šķielēšanas. Tā kā es nepadevos viņas valdzinājumam, pirmajās vakariņās viņa apsēdās man blakus un mēģināja iekarot manu sirdi, iekrāmējot vienu no savām 2 kotletēm manā šķīvī. Tā bija viltīga taktika, jo viņa zināja, ka vīriešiem "mīlestība iet caur vēderu". Tomēr viņas piedāvāto kotleti es apēdu.

Naktī viņa mani uzmodināja, ierāpdamās man blakus gultā un piespiežot savu bezkaunīgo vēderu manai mugurai, jo biju pagriezies uz vieniem sāniem. Es viņu mēģināju izgrūst no gultas, jo māte mani iemācīja, ka nedrīkst ielaisties ne ar kolēģēm, ne ar pulka (vai rotas) māsām (vai brāļiem). Tad blondīne R nospļāvās un izkāpa no gultas pati, bet spļāviens trāpīja man uz spilvena, kā rezultātā gulēju uz slapja ķiseņa līdz pat 6 rītā.

Otrā dienā viņa bija vēl viltīgāka. Kaujas mācībās rīta pusē, kurās mums bija jāstiepj 20 kg smagas mugursomas, viņa speciāli pūta un elsa, lai dotu iemeslu man viņai palīdzēt, kaut gan izskatījās pēc visumā spēcīgas mātītes. Rezultātā nostiepu 2 mugursomas apmēram 3 kilometrus, bet viņa man soļoja blakus un atkal zibināja savas nerātnās ačteles manā virzienā. Tajā dienā pusdienās viņa apēda dubultporciju, bet vakariņās atdeva man savus zirņus ar speķi, kā rezultātā vakarā man uzpūtās no zirņiem vēders un pulkvedis N.D. man izteica piezīmi par gaisa maitāšanu, bet blondīne R. novērsās no manis un pievērsās citiem rotas brāļiem.

Uzskatu, ka blondīne R. dienestam zemessardzē nav piemērota, jo viņai trūkst nepieciešamās morālās noturības. Un vispār, uzskatu, ka armija un zemessardze pārliecinoši ir piemērota nevis bābiešiem, bet vīriešiem.

Kareivis V.B. (paraksts)

! Virsnieka Ziņojums rotas komandierim Rotas komandiera pavēle !
Komentāri
janisb: "mazgāt rokas "nevainībā" " izklausās diezgan perversi :D
#1
2018-05-15 22:30
Fantastic: Nekā perversa! Nezināji tādu izteicienu??? Mūžu dzīvo, mūžu mācies! :)
#2
2018-05-15 22:35
janisb: Es labāk izmantošu iespēju nemācīties, asins der desām nevis roku mazgāšanai :D
#3
2018-05-15 22:38
Vinetta: Labs un dziesma arī! :)
#4
2018-05-15 22:39
RRAGANA: "kaut gan izskatījās pēc visumā stipras mātītes" :D :D :D Šeit nu skaļi apsmējos!, jo patīk apzīmējums mātīte(ikdienā pielietoju), kas ir humordeminutīvs vārdam māte.

Es ceru, ka par abām izdosiet arī brošūriņas ar vervēšanas nozīmi uz zemessardziju, kuras atstāsiet neuzkrītoši meiteņu ģimnāziju tualetes telpās... :)
#5
2018-05-15 22:49
Fantastic: :)) Meitenēm vēl drusku jāpieaugas, Jaunatni nedrīkst morāli samaitāt. :)
#6
2018-05-15 22:53
jozolsen: Tas tagad saucas mobings, harrasmens..Neaizskart dzimumus, matu krāsu..Un ziņojumi jāraksta ievērojot šos terminus un arī Datu aizsardzības likumu..
#7
2018-05-15 22:57
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.