![]() | |||
|
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
80 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
derevnja10: Pa feisbuku klīst sižets, kā Baķka savus ministrus audzina. Kad mums tāds būs, būs kārtība. A šitie, sakot Zīgerista vārdiem, kā baloži, pirms vēlēšanām ēd no rokas, pēc taisa uz galvas.
#1 2018-05-02 21:47 jozolsen: neredz.neredz..Un minētie arī neredz ,tikai beztbildīgi vāvuļo bez zināšanām un aprēķiniem..
#2 2018-05-02 23:20 allldis: Viņi ir pārāk dažādi! Rubīns nekad nerunā par esošo PSRS okupantu masu un nekad par dekolonizāciju! Bet Grantiņš nepiedāvā Rubīnam būt par līdzpriekšsēdi, bet uzreiz par 2 numuru, jo droši paredz, ka Rubīns atteiksies! Cirks sāktos, ja pēkšņi Rubīns piekristu. Tas viss ir PR manevri publicitātei.
#3 2018-05-03 00:39 laukroze: nekas tur nesanāks... un partiju LV jau tāpat pietiekami, kā kaut kas nepatīk vai nevar sastrādāties ar saviem partijas biedriem, tā jaunu partiju cep..???
LV vajad kāda 3partijas , ne vairāk, pārējas tapt ar laiku atmirs, 12-13 pariju listes ne pie kā nenoved.. #4 2018-05-03 10:03
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||