![]() | |||
|
|
Iepazīsties
310 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
RRAGANA: Varētu būt, ka tie NO krekli tiešām labi. Tā kādreiz 20 gadus atpakaļ visi jūsmoja par vāciešu armijas zābakiem, bijuši varen labi.
#1 2018-04-20 20:30 InJanis: Tautiete RagaNainena !!
2 pasaus kara kad Padumists ( loti nav korekti teikt KRIEVS ) tika klat,nosautam vacu kareivim...pirma lieta,ko izdsrija, novilka zabakus,kas bija labu labie,muzigie. Velak jau kad USainie lamdlize iz paradi dzina ieksa Usainajam Dzo (Stalins ) visadas lietas ( uz kredita,ziidi taks ),tad skiet piegadaja 12-15 miljonu paru USaino snjorzabaku (dzive apskatami kara muzeja ) Bet ,logiski,ka gruzinOnkuls Joska Dzugasvili ( tulkojas ka ziida Dzuga,dels Svili ) tos aizjuras zidus pa cmuko UZMETA,ij neko parada neatdeva -))) Koroce normala ziidu stelle....ziids,zidam,zids. P.S.Ari taga lietoti Vacu,Zviedru armijas zabaki,galigi nava leti. Za pobedu...tovarisci. #5 2018-04-20 21:59 jozolsen: Copei zviedru armijas lietus jaka ar biksēm lieliski kalpo jau 10 gadu..Veikals bija Rīgā Tallinas , J.Asara ielā. Varbūt tagad ar darbojas
#6 2018-04-20 22:03 InJanis: Biedri Jozi !!?!
Nejauc copi ar armijas busanam...tas ir dazadas lietas..... Ja kas.....tiesi tur pirku sodien manis mineto kreklu. Vietas labas,garamejot allaz iegriezos. P.S. Tulit,tulit saksies traka lapu rengu cope jura,svetdien pastaigasos gar juru,ievaksu praktisku informaciju....tiksanas ar nimfomanisko piekrastes agenti BUTE -))) #7 2018-04-20 22:15
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Veikals ar lielu tapešu izvēli (12)
Iesakiet lūdzu kādu veikalu, kur ir liela tapešu izvēle, izņemot DEPO,Elis V, K-RAUTU un KRŪZU Jūrmalas gatvē!
Mīkstais jumta segums (15)
Dzīvoju augšējā stāvā un gribu šovasar paspēt sakārtot jumtu...lasu i-netā, aptaujāju vīriešcilvēkus, katrs stāsta ko ...
Tomātu audzēšana (6)
Vai ir jānolauž tomātiem lapas kad aizmetas ,vai sārtojas tomāti. Lapu izlaušanas plusi un mīnusi!
Bezazbesta šīferis (6)
Varbūt kādam ir atsauksmes par šo celtniecības materiālu - bezazbesta šīferi. Vai tas kapo tikpat ilgi cik vecais, ... | ||||||||