FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
malva dienasgrāmata
 Ceturtdiena 29-03-2018 23:22 3  28

Sirsnīga līdzjūtība vietējai ``politikai un sabiedrībai`` sakarā ar Veltiņas Orloviņas aiziešanu. Aš gaišis bija, tumšis tapis. Bez domovoja. Vprjam Ugrjumreka.

Sveiciens 11-ajā! Kā klājas... Labvakar, ``haiku``! Varbūt zinat,...
citi ieraksti malva d-grāmatā (~256)
Komentāri
fargo: kaut ka es palaidu garām, bet atbalsis bija. kas notika?
#1
2018-03-30 15:06
malva: Khe khe - ´´kas notika´´. Kurš tad vēl labāk to zina?
#2
2018-03-31 12:38
VeltaOrlova: Pēdējo ierakstu negribu aizkraut, lai viens otrs paskatās tajā kā spogulī :) Vēlāk ielikšu citu psihisko saslimšanu pazīmes un homoseksuāļu problēmas.
#3
2018-04-04 14:04
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kādēļ Latvijā aizvēra cukura rūpnīcas ? (31)
Kādēļ Latvijā aizvēra cukura rūpnīcas ? ES spiediens, Latvijas valdība, atsevišķas ieinteresētas personas ?
Kur ukraiņi? (18)
Cik nu pēdējā laikā gadījies pabūt aizjūrās, ukraiņu valodā neviens bēglis runājam nav dzirdēts. Krievu valodā šamējie ...
Latvijas budžets un aizņēmums (12)
Nedaudz ciparu salīdzināšanai: Apstiprināt valsts budžetu 2007.gadam izdevumos 4 434 654 234 latu apmērā (4.5 ...
“Russkij mir” (18)
Kāds ir jūsu viedoklis(redzējums) par šo apzīmējumu, saturu un tā izplatīšanos telpā?
Savas zārks. (63)
Savulaik katrā latviešu mājā bēniņos glabājas tāds obligāts atribūts kā zārks. Tādu sev veidoja katrs, kas nebija ar ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅