FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 InJanis,  13-03-2018 07:34 4  27

Nu tu dod....Marija......

Ja visi butu laimigi,

Nekads Dievs nebutu vajadzigs.

Vins pastav tikai tadel, ka laudis ir nelaimigi.

Tad vins ir nepieciesams, un vinu pieludz.

Tadel, ari vins visu ta ir iekartojis.

Ir laudis, kas ludz Dievu ari tad kad ir laimigi....

Vini ludzas aiz bailem, ka vinu laime varetu beigties.

Vis tikai del BAILEM

Te jau gruti spriest Tautiesi...... Drizakais ka runa iet par kristigo dievu ( loti interesants, personazs ipasi vecaja, zidu, teiku, pasaku sakopojuma Veca Deriba, launs, negants, atriebigs, miesaskars, slepkavniecisks )

Katra zina... vai ziidiem ( semitu patauta, arabu vesturiskie brali ),

PIEDER....monopoltiesibas uz jedzienu.....DIEVS?

Rita kapeja sievietei gulta. Vai... Pavasaris ara,putnini kauc kadi...
citi ieraksti InJanis d-grāmatā
Komentāri
Marija_Anna: Cik cilvēku, tik viedokļu. Un neviens nav Tikai pareizs vai Tikai nepareizs.
Arī pieredze katram sava.
Man piemēram, ir Virsvērtības -Pamatvērtības, pèc kurām dzīvot un pie kurām pieturēties. Tām apakšvārdu ir daudz, bet es tās neapvienoju vienā vārdā -reliģija.
kaut arī esmu kristīta katoļticībā un tuvinieki ir pārliecināti katoļi.
#1
2018-03-13 07:45
InJanis: Tautiete Marija !!!

Es jau neko...pie visa sita te teksta,augstak redzama...pie vainas tas Marija....ka vinu tur...pilnaja varda.....
Bet par kristietibu...cits, gars stasts,par Romas katoliem vel garaks pastasts.

P.S.. Iemaldijos so svetdiem,dzila meza meklejot siltuminu,maizes riecieninu baznica kristiesu ( Luterani,buti tas ka mazakais no visiem kristiesu nelabumiem ),ij...paklausijos pasaku par senlaiku ziidu pravieti Jeremiju ( bija tads, njabija,kas to lai zin ) 42 pastasts no 1 lidz 6 dalai.

Ta ka Tautiesi !!!

P.S. es allaz uzskatu...labak lai cilveks kauc kadam Eelim,Jahvem, Moisam, Isua ( Jezus griekiski ) Tic....., neka tic, Mantai,Zagsanai,Karam,Miesaskaarei,Naudai,un t.t. bez gala, malas
#2
2018-03-13 10:19
jozolsen: sirdsapziņa stāv pāri visiem ismiem..
#3
2018-03-13 16:08
InJanis: Njazinu, njazinu............biedri JOZI !!!

Visi sie jautajumi pie Marijas onkula ;-))))
p.s. Sirdsapzina ir tada... divaina lieta......,
domaju ka visi cekisti, Cingizhana karaviri, janicari, SS zodenderkomandu viri, ij t.t.
visu darija pec... labakas sirdsapzinjas.

Ka tas vis izskatas no musdienu sabiedribas morales viedokla, ij ka tas izskatisies pec paris simtu gadiem.........., gruusi spriest.............
Katram savs............. ta vestija uzraksts.. virs viesmiliga fricu konclaagera vartiem ;-)))
Vesturi jau ari ralstot uzvaretaji. rupigi izdzesot, ari no tautas atminas agrakos varondarbus.
#4
2018-03-13 17:10
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zibatmiņā nevar ierakstīt filmu?! (11)
Zibatmiņai failu sistēma minēta ´´FAT 32´´, filmas failas šķiet ...
LMT interneta paātrināšana (21)
Sveiki! Pirms pāris nedēļām kļuvu lmt kliente pakalpojumā internets datorā. Visādus priekus sasolīja par 19ls ...
Kā iekļūt oHo.lv no darba datora? (14)
darbā uzlika liegumu caur internetu ieiet oho un daudzos citos izklaides saitos. vai ir kāda iespēja apiet aizliegumu ...
Kā iztīrīt disku? (11)
Nu ka lai iztira to D Data disku!
Portatīvā datora izvēle (13)
Kādu modeli iesakat pirkt? 1.-Lai būtu iespējams daunlodēt filmas WI-FI režīmā. 2.-laba skaņu sistēma. Var būt ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅