FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Capt_James_Hook dienasgrāmata
 Otrdiena 13-02-2018 20:55  14

Par trolejbusu

Tā, labvakar! Šovakar laikam jāturpina mans audioltruistiski biogrāpifskais stāstījums.

Un tā nu es attapos. Viens. Uz ielas. Nakts vidū. Netālu no kaut kāda muzeja, bet tas, protams, tādā nakts stundā bija sen jau slēgts. Un vispār – kur redzams vēl strādājošs, neaizslēgts “Lielā tēvijas kara muzejs” deviņdesmitesmitsmitmititto gadu vidū?

Nebija man vairs ne žurku, ne peļu, ne skudru, ne dubļu, ne kāmju, ne klaiņojošu miskastes kaķu aiz loga. Nebija ne sargu, ne pratinātāju, ne spīdzinātāju, ne ārstu. Un, pats galvenais – nebija man vairs arī nekādas Lindas.

Tieši pēc viņas kuplajām ūsām es noilgojos tajā pirmajā laikā visvairāk. Bet, jau nākamajā laikā, man pretī nāca negaidot kaut kas tāds, ko, kā es vēlāk to uzzināju, Jūs mēdzat dēvēt par trolejbusu. Tāds liels, sarkani dzeltens, milzīgām, spīdošām acīm un ūsām, gluži kā Lindai.

Viņš nostājās manā priekšā un atvēra žokļus un tur – kaut kur milzīgā metāla briesmoņa vēderā, dibenā, dzīlēs sēdošais sieviešu kārtas šoferis mani gluži vienkārši uzaicināja. Precīzāk – tā arī pajautāja, kur man vajag.

Bet to jau es pats nemaz nezināju – biju pirmo reizi nakts vidū vienatnē pilnīgi viens uz ielas. Bez Lindas un Jeļizababafetas. Bez mazākās nojausmas, kurp. Tad nu viņa man gluži vienkārši teica, lai kāpju iekšā. Un es to arī izdarīju – kas zina, ja nu kaut kur starp milzīgā metāla mošķa milzonīgajiem metāla elektrodzerokļiem, redzokļiem neredzēju, ka tur slēpjas arī Linda.

Un te divas piebildes – Linda – es joprojām Tevi vēl meklēju.

Un Jūs – kur Jūs būtu devušies manā vietā?

Trolejbuss pacēlās gaisā Mācības pie Lindas ar varenajām ūsām
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.