FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Ceturtdiena 18-01-2018 20:07  35

Hankook Winter i*cept RS 542

Sveičuks visiem auto stūrētājiem! Man sabrieda jautājums: vai kāds ir jau ievērtējis šīs budžeta "kurpītes"? Man bija iepriekšējais modelis( viss tas pats, vien cipari 442 beigās), nolietojās pēc protektora augstuma pa 5 ziemām ap 6mēn. gadā(3.8-3.9). Gribējās tādas pašas - figuškins, nav vairāk tādu! Nu ir jaunās, bet - ...nosisties ar tām! Nes pa pieskari, priekšu mētā te pa labi, te pa kreisi kad ber virsū...Modelim 442 NEKĀ TĀDA NEBIJA, kā ar kāpurķēdēm pa tādu snieģeli, kā šorīt...Nu pa sausu asfaltu jau feini, arī ūdens neko. Klusākas gan par 442-jām! Esmu vīlies, bet kaut kādos testos cildināja! Sū....!

..online konference.. ...gribas zivi?...
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

VAZ 2121 ratu aizvietošana (5)
Kādu citu auto modeļu rati der LADA Ņiva (VAZ 2121)
Ķēdes nomaiņa pēc cik km? Nissan Micra 2003 1.4 (4)
Penelī deg motora indikators, auto ir remontā.Pa priekšu iztīrīts sadales regulators (nelīdzēja) pēc tam nomainīts ...
Pārkarst disks (11)
Aizmugures ritenim pārkarst disks(smird pēc gumijas)Kas par vainu?
Ātruma ierobežotāja atslēgšana (1)
Vai kads nezina ka atslegt iveco daily atruma ierobezotaju?
Mercedes-Benz A klase (16)
šoereiz interesē tikai lietotāju vai zinātāju atsauksmes par šo auto. plusi, mīnusi, viss kas sakāms. vēlos iegādāties, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅