FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Peteris29,  04-01-2018 18:39 26  60
Ludziņa - vulgāris.

Ludziņa - vulgāris.

Jūtu ar muguras smadzenēm!

Ohuju pārņēmis literatūras bums.

Man ir iecere uzrakstīt ludziņu par Elkoru kuram ziemā jāzvejo no sapuvušaslaivas, neskatoties uz to, ka apkārt ir barga ziema un augi pinās pīnēs. Ko tauta teiksiet?

Ludziņa - vulgāris.
Ōda darbam! Balle!
citi ieraksti Peteris29 d-grāmatā
Komentāri
riebekle: Gribu... Nu to ludziņu...
#1
2018-01-04 18:55
Peteris29: Es arī vienmēr gribu.
#2
2018-01-04 19:31
jozolsen: pēc gadiem 10 ..tam būs liela vērtībā..Šodienā visi , visu laiku ir tik aizņemti , ka pat domāt savas domas nav laika. Kur nu vēl rakstīt garadarbus. Pat lasīt tekstus vairāk par 20 teikumiem ,jau ir apgrūtinoši..Tāda šodienas realitāte
#3
2018-01-04 21:30
Peteris29: Mums te ir daudz literātu. Dažiem gan vajadzētu rokas salauzt.
#6
2018-01-04 22:08
Vecais_Zakjis: Izteelee redzu - tevi sarkanajaas augstpapeedenees un bikini ap stabu draiski vinkjeleejot!:P
#4
2018-01-04 21:32
Peteris29: Tās tupeles jau ir pagātnē.
#7
2018-01-04 22:08
Esari: Bet ir labi...un vēl labāk, ka protam izvarīties no kašķēšanās...
#5
2018-01-04 21:55
Pārējos 19 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Lamuvārdu apkarošana (25)
Labrīt.man ir tāds jautājums radies, sakarā ap pusaudžu audzināšanu.Kā apkarot lamu vārdu un slenga lietošanu ikdienā, ...
Bernu atzimes (30)
Cik zemai jabut atzimei, lai jus saktu raat savu bernu? Vai prasat tikai 7 un augstak, vai rajat tikai par nesekmigam?
Bērni - izvēle vai neizbēgamība? (39)
Lielākā daļa cilvēku izvēlas radīt pēcnācējus , bet esmu lasījies par tiem kas izvēlas to nedarīt, nekad. Kādas ir jūsu ...
Dēlu vajag... (38)
Paziņas nobrieduši uz bērnu, bet pārvarītem grib pirmo puiku. Padalās nu tauta ar receptēm un ticējumiem lai šiem puika ...
Uzturlīdzekļi (34)
Kāpēc latviešu sievietes negrib dot uzturlīdzekļus saviem bērniem?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅