FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
mairita1971 dienasgrāmata
 Trešdiena 27-12-2017 21:55 12  29

Laime.

Laimi atnes un aiznes vieni un tie paši cilvēki.Un mēs kļūstam mazliet no viņiem atkarīgi.Mēs domās uzburam kaut ko brīnišķīgu, kā skaistu pili un kavējamies atmiņās par tiem skaistajiem mirkļiem.Laiks iet, un mēs piemirstam ka tas cilvēks arī ir laupījis laimi, ka žēlīgi gaidām kaut mazāko uzmanības apliecinājumu lai atgūtu laimes druskas.Bet pagātnē dzīvot ir muļķīgi, bet drosme meklēt kas atnes laimi mazinās.Varbūt atkal aiznesīs.Apburtais loks kaut kāds.

Tikai uz priekšu. Spēlēju,dancoju.
citi ieraksti mairita1971 d-grāmatā (~307)
Komentāri
Esari: ...to sauc par ´ablomu" 😸
#1
2017-12-27 23:15
mairita1971: Abloms ir tad,kad Tevi pamet.Ja laicīgi pati notinies,saprazdama,ka nekas labs nav gaidāms,lai cik skaisti arī ir bijis,tas ir čujs.
#7
2017-12-28 21:00
jozolsen: Tiec vispirms galā ar terminiem..LAIMI vai PRIEKU- jau aizmirsts senvārds sieviešu vāvuļojumos..
#2
2017-12-27 23:35
jozolsen: Laime -Dauka -Sūnu ciems -Laimes Lācis.. ciemats -gaidībās -gaidules un utt..
Muļķigi ir noliegt -aizmirst savu vēsturi (esību) un izlikties cerot uz drupačām (druskām -ciemats Lietuvā)
#3
2017-12-27 23:44
Lele: Esmu kontateejusi, ka man piemiit iespeeja aizmirst negativo, slikto...
Liidz ar to atminjaa paliek tikai skaistie mirkli...nav nekaadu meeginaajumu gaidiit uzmaniibas apliecinaajumu no pagaatnes. Laime nav jameklee aarpusee. Laime dziivo cilveekaa iekshaa.
#4
2017-12-28 08:46
Esari: Lellīt...vismaz pace sev nemelo, ja....😸
#5
2017-12-28 11:00
RRAGANA: Es to nesaucu par laimi. Laimi nācies sajust arī bez kāda cilvēka.
Es to sauktu par jēgu. Jēgu kaut kam, kas ir saistīts ar kādu konkrēto cilvi, ar kopējo nākotni, ar tālākas eksistences jēgu. Un, kad tas viens ir aizgājis, zūd arī jēga jebkam. Uz kādu brīdi... Tas pāriet. Un rodas cita jēga :)
#6
2017-12-28 11:32
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Delfinarijs klaipedā (5)
Vai kads šogad ir bijis uz delfināriju? kādas cenas, vai ir šovs utt, visu ko var par to pastāstīt.
Krievijas cigarešu vešana uz Londonu (4)
Cik var izvest Krievijas cigaretes no LV uz Londonu
Ceļojums uz Āfrikas vidieni (Kongo, Somālija) (3)
Vēlētos šovasar aizbraukt kaut kur uz Āfrikas vidieni(Kongo, Somālija vai kas cits). Vienkārši gribas ko eksotisku. kur ...
kādi sightseengs ir Minskā? (17)
uz dažām dienām došos uz Lukašenko metropoli. brauciena programma izstrādāta daļēji, tāpēc būs arī laiks, lai apskatītu ...
Kas jāzina un vajadzīgs ceļojot uz Taizemi…? (16)
Kāds var padalīties ar pieredzi vai vīzu vajag kā dabūt un kadi šķēršļi ieceļojot Taizemē….?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅