FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Peteris29,  02-12-2017 19:22 24  54
Advente!

Advente!

Uz skujiņām ka pulkstens sit.....

Zutis uz celma gaida ciemiņus.

Advente!
Žermēna ir prom! Jāju, jāju.......
citi ieraksti Peteris29 d-grāmatā
Komentāri
joga: Tas ir zutis aspikā?....:)))))
#1
2017-12-02 19:36
Peteris29: Nu labi nēģītis, bet uz celma.
#2
2017-12-02 19:37
williii: a kam Tev sliekas kalifornijas? Adventes laika!!!
#3
2017-12-02 20:12
Peteris29: Kas atpeld, to arī ēdam Gavēnis takl!
#4
2017-12-02 20:17
williii: lai tik citu apritu(((
#5
2017-12-02 20:31
Peteris29: Bez zacenes nedzeru!
#6
2017-12-02 20:37
williii: ka pagatavo slieku kalifornijas? Padalies ar kadu recepti?
#7
2017-12-02 20:57
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai šinšilas mēdz būt baltas? (6)
Vēlējos zināt, vai ir iespējams, ka šinšilas mēdz būt baltas??? Draugs vēlas uzdāvināt bet es negribu pelēku, bet gan ...
Akvārija zivtiņām balti plankumi (6)
vai kādam mājās ir zivtiņas? kapēc viņām parādās balti plankumi, un tad ir pagalam?
Šarpejs - kur iegūt info un iegādāties? (5)
Jau ilgu laiku vācu informāciju par man mīlu suni šarpeju. Ja kādam ir informācija, kur tādu var nopirkt. .un cik tas ...
Veca, ļoti slima suņa eitanāzija. (15)
Paziņai pašlaik ļoti lielas problēmas ar brīviem naudas līdzekļiem,bet mājās bezcerīgi slims un arī jau ļoti vecs ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅