![]() | |||
|
Iepazīsties
220 lietotāji on-line
77 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
mairita1971 dienasgrāmata
jozolsen: Kāda tur iemīlēšanās?! Dzimumdziņā un nepieciešamībā..Var jau arī izskaistinot liekuļot sev un citiem ,,kārtējā fantāzijā.
#1 2017-11-15 22:45 mairita1971: Ja sievietes sāks uzbāsties un pakaļu čamdīt ,paši aizmuksiet uz vientuļo salu.
#2 2017-11-15 22:49 jozolsen: Tu esi tuvu patiesībai..´Jus savā CILVĒCĪBĀ to jau esat panākušas .it sevišķi pēc pēdējieem notikumiem mēdijos. Vīrietis NEDRĪKST piedāvāties sievietei ,ja nosauks to par uzmākšanos...Mēdiji bijušai ministrs izdarīja pašnāvību ,jo entos gadus atpakaļ bija bija roku uz celīša uzlicis vienai.
#3 2017-11-15 22:58 mairita1971: Priecājieties.Sapnis piepildīts.Tagad tik gaidi,kad kāda stiprā dzimuma pārstāve stieps uz alu.šeit jau vīrieši bļauj,ka sievietei jāraksta pašai,lai var izvēlēties.Ko tad Jūs īsti gribat?
#4 2017-11-15 23:03 jozolsen: Tas nav galīgi man sapnis. Esmu vīrietis un reālists.Tas ir jūsu sieviete -cilvēks ceļšm, pa kuru ejat , un tā izpausmes realitātē.
#5 2017-11-15 23:08 mairita1971: Viss paša rokās.Ja reāli bez iemīlēšanās centīsies panākt savu,tad gaidi pretī vai nu emansipētu sievieti vai neizpratni.Ja vīrietim zūd atbildības sajūta,tad sievietei tai jābūt dubultā.
#6 2017-11-15 23:21 jozolsen: ..to bajānistiem stāsti.. Tad jau esmu tūkstošiem reižu ´´iemīlējies´´:P Sieviešu ´´loģika´´ un realitāte.
#7 2017-11-15 23:27
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Tallink piedāvājums (21)
Esmu nolēmusi šogad zmatot piedāvāto iespēju-ar prāmi uz Stokholmu un atpakaļ. Vēlos uzzināt atsauksmes par ...
Ar auto uz Armēniju, Gruziju. (6)
Ir kādam tāda šo laiku pieredze, vai zināšana? Padomju laikos braucu ar moci uz turieni, tad brauca pa padomju pusi, ...
Sēdvietu numerācija Ecoline autobusos (32)
Kurš ir braucis ar Ecoline,kā ir izvietoti numuri? kur varētu atrasties 20 vieta?
Minerālie baseini Bulgārijā (4)
Man interesētu vairāk par šiem baseiniem tieši Zelta smiltīs. Nav nekādu informāciju, tikai tas, ka tādi Z.smiltīs ir ... |