FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
sursurs dienasgrāmata
 Ceturtdiena 14-09-2017 08:50 16  113

3 lietas

Precīzi neatminos, bet doma bija tada, ka attiecības/kopdzīve utt. sastāv no 3 lietām - mīlestība (draudzība?), kopdzīve, sekss. Vai tamlīdzīgi. Labojiet, ja kļūdos. Un fakts bija tāds, ka tās visas trīs neesot iespējams apvienot vienā cilvēkā. Praktiski nereāli tādi gadījumi esot. Tb cilvēki, kas nodzīvo kopā lielākoties dabū 2as no tām trim. Un tad jau tur tie varianti ir dažādi, kas kuram šķiet pieņemamai, ar ko kurš ir gatavs samierināties...
Es agr;ak visām četrām pretojos šai idejai un bļāvu pilnā balsī, ka nē - tā NAV, tā nevar būt, ir jābūt tai "otrai pusītei", ar kuru būs visas trīs lietas. Kā jābūt, ka VAR atrast..

Šobrīd domāju, ka varbūt arī ir, varbūt arī VAR atrast, bet cik tas ir reāli?

Un tad nu domājot tālāk - kuras ir tās divas lietas, kas MAN būtu svarīgākās? Un uz ko varētu pievērt acis? Agrāk domāju, ka mīlestība (iemīlēšanās, klikšķis vai tml.) ir must have. Mok iemīlēšanās ir pat preizāks vārds, jo mīlestība galu galā attīstās un veidojas lēnām, ar laiku.. Nu un sekss, protams. Un tad "gan jau sadzīvosim".
Jā un tad šobrīd pēc kārtējo attiecību pieredzes, kur rezultātā esam palikušas nu jau 2atā ar meitiņu, sāku domāt citādi...

Ka pats, PATS GALVENAIS tomēr ir spēja sadzīvot, spēja sarunāties, cienīt vienam otru, kopīgas nākotnes idejas, kopīgi mērķi, spēja piedot, spēja saprast, spēja augt un varbūt drusku arī mainīties, spēja piekāpties, spēja saredzēt tās kopīgās intereses, tā vietā, lai katrs uzstātu uz savām. Un tas nav tikai cilvēka īpašību kopums. Tas ir VISS. Ja intereses, pieredze, vēlmes, audzināšana, domas būs krasi atšķirīgi, tas nozīmē nepārtrauktus kompromisus, nepārtrauktas nesaskaņas, nepārtrauktus kašķus, piekāpšanās.. Un te jau vēl pieslēdzas arī katra cilvēka domas par attiecībām, ja viens vai abi uzskata, ka attiecības ir labas tikai tad, ja viss ir labi, nav strīdu, bet to nesaprašanās punktu ir pietiekami daudz, tad nekas nevar sanākt. Otrs variants ir, ja abi saprot, ka ar attiecībām ir jāstrādā, jāmeklē kompromisi, jāiemācās arī strīdēties, izstrīdēties un izlīgt, un abiem no tā mācīties un augt, nevis tikai kāpt uz tiem pašiem grābekļiem ar tekstu "es jau tāds/a esmu". Ir situācijas, kad ar visu to, ka abi vēlas un cenšas, nesanāk, ja to nesaprašanās punktu ir pārāk daudz un kopīgā - pārāk maz.
Ja par mani, tad esmu no tiem cilvēkiem, kas uzskata, ka ar attiecībā IR jāstrādā, ka pats no sevis viss notiek tikai romantiskās filmās un nekāds happily ever after nebūs, ja abi gaidīs, kad piekāpsies tas otrs vai arī viss būs automātiski labi, pat necenšoties.. Es strīdos, uzstāju uz savu viedokli, ja esmu paŗliecināta, ka man ir taisnība, neesmu nekāda maigā un pakļāvīgā būtne. Spēju cienīt tikai pamatotu viedokli, utt. Jā, n gribuatrast cilvēku, ar kuru vajadzības gadījumā varētu arī izstrīdēties un iet tālāk kopā, nevis, kurš pie pirmajām nesaskaņām paceltu cepuri. Utopija?

A ja par pārējām divām lietām - tad pagaidām nezinu vēl. Tiešām nezinu, kura svarīgāka. Šaubas.

Šobrīd lasu Reiz sensenos laikos..
citi ieraksti sursurs d-grāmatā (~3)
Komentāri
jozolsen: Banāli ikdienišķais stāsts šodienā..Tik vienveidīgs , jo sākotnējais pamats ielikts nepareizs. Nu nevar vainot indvidīdu ,jo masu mēdiji sabiedrībā to ir ieaudzinājuši.Šis ir ikdienišķas sekas..Katram ir iedota rīcības brīvība tādā vecumā , kad vēl neizprot tās izmantošanas atbildību un perspektīvi..Kādreiz precēties aiz mīlestības -veidot ģimeni bija ļoti liels izņēmums ,jo ģimene ir ilgtermiņa pragmātisks pasākums ,kurš nevar balstīties uz jūtām un emocijām..Tā bijis tūkstošu gadu izstrādātā formula.
#1
2017-09-14 10:29
sursurs: Jūtas un emocijas nebūtu tas trakākais, bet nu jā - ko dod baigā kaisle, iekāre, baigā iemīlēšanās, "es bez tevis nevaru dzīvot, mums ir tik interesanti kopā" utt., ja ikdiena paiet plēšoties un vienos skandālos..
#5
2017-09-14 12:16
amelija: susrurs, iesākumā ir jāierauga īsts vīrietis, un tad tam vīrietim ir jākalpo ar visu savu būtību. Tad nebūs, citēju "Es strīdos, uzstāju uz savu viedokli, ja esmu paŗliecināta, ka man ir taisnība, neesmu nekāda maigā un pakļāvīgā būtne" , jo vīrieša lēmumi Tev būs saprotami un pieņemami, jo vīrietis ir tas kurš dara lietas, sieviete viņu tikai vada, emocionāli uzlādē utt u.c.
Bet dievināt protams var tikai tādu, kurš patiešām ir vīrietis.
#2
2017-09-14 11:12
sursurs: Nez kāpēc ir arī šobrīd papilnam pāru, kur nav kā te zemāk minēts KKK, neviens nevienam nekalpo, bet laimīgi realizē katrs savus hobijus, sapņus, neviens neko nebīda, nepakļaujas, nepakļauj.. Katram pārim ir savi veidi kā viņi nodzīvot to happily ever after, ja Tev patīk kādam kalpot, pašai nav savu sapņu, ideju un esi gatava tāpēc atbalstīt vīrieti un viņam kalpot, lūdzu! Bet nevajag uzstāt, ka tas ir VIENĪGAIS laimīgas kopdzīves priekšnoteikums. Gan sievietes, gan arī vierieši ir atšķirīgi. Un atšķiras arī tas, ko sagaida viens no otra un ko spēj dot viens otram.
IUn NAV tā, ka, ja sieviete nekalpo savam vīram, tas nozīmē, ka neko viņam nevar dot no tā, kas viņam būtu vajadzīgs vai ko viņš vēlētos.
#4
2017-09-14 12:13
joga: Jā,trīs lietas - Kinder, Küche, Kirche !...:)
#3
2017-09-14 11:20
sursurs: nuja, nuja :D
#6
2017-09-14 12:16
skotija37: Labdien!Teksta autoram gribēju pateikt,izlasot šo. Sapratu no visa uzrakstītā(izlasāt pēc tam pati vēl)ka Jums ir bijušas vairākas attiecības.Nu tas liecina tikai par to ,ka Jums vēl viss priekšā un nevajaga nokārt galvu.Iespējams ka sākumā Jums būs pret otru cilvēku sapratne,cieņa kas ar laiku pāraugs mīlestībā un domājams ka sekss tad būs burvīgs ar šo cilvēku.Tā Jūs gala rezultātā saņemsiet to,kas Jums tagad nava vai arī to tā vēlaties.Un nobeigumā-ticiet un viss piepildīsies,ar cieņu
#7
2017-09-14 12:57
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.