![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Esari: Tas jau nav pie musim- pasarg dies, PVD, dzīvniekmīļi, "jāņtārpiņi"...noraks tādu liderīgu saimnieku...! :D
#1 2017-07-18 22:20 dadzisgan: tas ir ceļš V24 Norvēģijā,pa to kādu laiku braucu,lai nokļūtu Hamaras pilsētā..
#4 2017-07-18 22:49 Esari: Euč...bet ceļš baigi glaunais- visi piķi viņiem tādi...?!
Aber tās "piecas" priedes gan LV dzimtos izcirtumus atgādina! :D #5 2017-07-18 23:34 dadzisgan: jā.visādi ceļi te,
bet visos laika apstākļos tos iespēju robežās kopj.. #6 2017-07-19 06:50 Esari: Kamēr LV dēļ pluras ziemā daudzi pa grāvjiem vaļājas, statistiski- nepareiza ātruma izvēle........... :D
#7 2017-07-19 13:36 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Monitors, projektors un powerpoint prezentācija (5)
Datoram pieslēgts gan monitors, gan projektors. Viss ir OK, izņemot gadījumu, ja jārāda powerpoint prezentācija. Verot ...
Bezdarbnieka pabalsts un darbs ārzemēs (4)
Mans darba stāžs gandriz 10 gadi. Aizgāju no darba uz abpuseju vienosanos. , jo radās iespēja pastrādāt ārzemēs. ...
uz holandi caur wfnl? (1)
Sveiki,doma braukt uz sezonas darbu siltumnicas un pakosana caur firmu wfnl.firmai neesot jamaksa un par celu var ...
Pensionēšanās vecums palielināt/nepalielināt (37)
Esiet PAR/PRET, esošais premjerministrs visu laiku mēģina uzsākt palielināšanas procesu, taču tomēr, ko OHujisti domā ... | ||||||||