FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
JurisK dienasgrāmata
 Svētdiena 02-07-2017 21:24 13  170

Veču plusi

Kā lielākoties - tikai mirkļa iespaidi, smalki analizējot viedokļus iekš PA. Tātad - kādi tad ir tie plusi padzīvojušiem džentelmeņiem un tiem, kas tādi nu ne pa visam nav. Nezinu, bet laikam tomēr ir! Tātad - novērojumi dabā. Kā jau te iepriekš teicu - nu jau mēnesi vairoju dižās Krievzemes bagātību, kalpojot vienam no daudzajiem tās valsts oligarhiem. Brīva laika maz, un tad tas ar jāizlieto tik dēļ spēku atgūšanas. Vislabāk spēkus atgūt, dīki pastaigājoties un vērojot dabu. Skaisti - svaigs gaiss, visādi krūmi, koki, puķes un zvēri. Konkrēti - par zvēriem, tas ir par pīļtēviņu. Vēl konkrētāk - par vecu un noplukušu pīļtēviņu, kuram pēc cilvēku mērogiem krietni pāri 40+, drīzāk mans vienaudzis. Un ko es redzu? Tas vecais makāns ar noplukušo kaklu un greizajām kājelēm savaņģojis divas pīļu jaunavas. Visu dienu kopā, ij pa nakti kopā guļ. Nezinu, kā ar to, kas visvairāk satrauc OHO donnas pavecāku vīru sakarā, kaut kā neērti lūrēt pīļu guļamistabā, bet trijotne nešķirama. Kaut kas tās jaunavas ir piesaistījis tā, ka štrunts par papliko kaklu un līkajām kājelēm. Atgriežoties uz savu šī brīža dzīvesvietu, nogāju gar jahtu ostu. Pa vasaru te daudz jahtu sabrauc, gan no Eiropas, gan arī no dīķa otras puses. Un ko redzu? No piestātnes atiet tāda viduvēja jahtiņa, bet tai pie stūres vecs, sirms krapāns, vairs jau ne 40+, drīzāk visi 70+! Tā skaisti izvada savu kuģīti pa šaurajām jahtu ostas ejām un slaidi izgriež lielajā ostas līcī, no glāzes vīnu iemalkojot. Un ko vēl redzu - pa klāju darbojās slaiks sieviešdzimtes tēls, nu gadi 20 noteikti jaunāks. Nu kas tam nabaga sievišķim liek vazāties pa okeānu kopā ar to 70+ gadīgo krapānu? Tas tev nav reklāmrullīši, kur formīgas blondīnes gozējās uz sniegbaltu jahtu klājiem muskuļotu plejboju kompānijā, bet gan Ziemeļjūra, kur pat vasarās nepasauļosies. Tādi nu tie novērojumi dabā. Secinājumi? A man pofig! :D

Vīru runas Dzenj dobrij, panove!
Komentāri
Bazhix: Tā skaisti izvada savu kuģīti pa šaurajām jahtu ostas ejām un slaidi izgriež lielajā ostas līcī, no glāzes vīnu iemalkojot
---------------
Šis gan diez vai ir taisnība.. :) Ja nemaldos, kuģu, tajā skaitā jahtu un laivu kapteiņiem, vadot peldlīdzekli ir jābūt skaidrā. Arī Ziemeļjūrā :)
#1
2017-07-02 21:38
JurisK: Varbūt tā bija limonāde vai suliņa - tas tā kā būtu dabiskāk 70+ vecumā. Lai gan - pofig, tādā vecumā jau var uzspļaut daudziem noteikumiem!:)
#3
2017-07-02 22:05
tool: Pieminēšu plusu mūsu vecumam no veču skatu punkta. Varam atļauties būt racionālāki un patiesāki (lai nelietotu vārdu "ciniskāki"). Esam bijuši liecinieki meiteņu kārtas līdzaudžu kondīcijas spožumam un postam..., un tagad, ja nav slinkums un ir luste, varam gana objektīvi modelēt kādai ir jābūt potenciālās ilgtermiņa partneres vecuma nobīdei lai būtu prieks gan galvai, gan acij, gan miesai. Par īsterminja lietām vispār nav jāiespringst.
#2
2017-07-02 21:51
newgame: Bazhix, nekādu problēmu lietot alko, nevajag tik rit līdz baltajam vāveritem. Lielāka dalja kuģotāju dzer, kamēr vada kuģi tikmēr ar mēru, bet kad piestāj osta, tad var arī kārtīgāk.
#4
2017-07-03 06:56
DanaL: Labi sen atpakaļ man bija kaķenīte, nesterilizēta un varen auglīga. Nestāstīšu par visu, kas darījās pavasarī un vēl reizes 3 gadā, kad runči no 2 km radiusa apkārtnes (kaķenes tolaik nebja modē un tālab reti satopamas) devās precībās pie manas mīlules. Tikai par to, ka viņa no visiem 8-10 pretendentiem izvēlējās, manuprāt pašu briesmīgāko - vecu, sirmot sākušu runci ar klibu ķepu un vismaz vienu saplēstu ausi. Laikam kat kads īpašais šarms tam kaķu Kazanovam. Nezinu, vai mana Kise bija kāda īpaša altruiste vai vienkārši gudrāka par mani, bet vienu es zinu skaidri - mums bija pilnīgi dažādas gaumes.
P.S. vai skaidri zini, ka tas bija pīļtēviņš nevis pīļu mātīte? Šiem putniem raksturīgs, ka tieši tēviņš ir ar košākām spalvām, jo viņam visādi jāizpildās, lai mātītes viņu novērtētu, viss ir gluži pretēji cilvēku sabiedrībai.
#5
2017-07-03 10:08
mieru_tikai_mieru: no fizioloģiskā viedokļa - nav nekādu plusu. Abiem dzimumiem pēc 40 sākas novecošanās procesi. Toties sociālie "ieradumi" un sabiedrības aizspriedumi viennozīmīgi ir veču pusē. Bet - pārliecināt kādu vīrišķi par to, ka arī padzīvojušas sievietes ir vērā ņemamas, vai - sievietes par to, ka arī vīrieši ir cilvēki - ir bezjēdzīgi. Katrs taču turēsies pie savas taisnības līdz kapa malai.
#6
2017-07-03 10:25
straume22: Visiem miljonāriem ir plusi - večiem un vecenēm -tie var sev atļauties atpūsties sev vēlamajā kompānijā, neatkarīgi, vai sapas gaumes, vai intelekts. Šodien gribu tā, rītdien šitā, parīt cita opera . Nabadzīgajiem, starp citu - vidējā slāņa Latvijā nemaz naU. Ir cita opera -ohota i ribalka. M-de...
#7
2017-07-03 11:08
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu? (16)
Ziņās teica, ka dažiem esot pienācis liels rēķins par lietus ūdeņiem. Man savukārt vispār nav rēķina vēl. Parasti bija...
Elektrības skapja nomaiņa (28)
Vai kāds nevarētu pateikt, pie kā un kur jāgriežās, ja vajag dzīvoklī nomainīt elektrības skapi, tjipa kasti ar...
Notīrīt trubas (10)
Ar ko un kā var notīrīt veco krāsu no apkures trubām un gāzes trubas?
Ar ko gruntēt virsmu ? (7)
Vajadzīga konsultācija : Ir finiera detaļas, kam vietām piedota forma ar ROTBAND, tālāk tas viss špaktelēts ar...
Hiacintes podiņā (4)
Sadāvinātas vairākas hiacintes podiņos. Gribu pagaidīt kamēr nodzeltēs lapas un tad... ko tad darīt tālāk? Podiņš...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.